Viegli pieejams pakalpojums

Masu medijos aktīvi tiek reklamēts ikdienā ērts un relatīvi viegli pieejams Ātrais kredītspakalpojums – Ātrais kredīts internetā. Tas ir īstermiņa naudas aizdevums, kurš tiek noformēts internetā. Latvijā šis pakalpojums ienācis 2007.gadā. Straujais pieprasījuma pieaugums ātros kredītus padarījis par vienu no populārākajiem īstermiņa aizdevumu veidiem. Pārsvarā to izmanto, lai risinātu īstermiņa finansiālas problēmas, tāpat – lai veiktu kādu pirkumu, kura iegādei nepietiek visas nepieciešamās summas.

Ātrie kredīti ir ātrākais un ērtākais veids, kā legāli iegūt naudu. Piesakot ātro kredītu, nauda tiek ieskaitīta klienta bankas kontā aptuveni 15 minūšu laikā Tas ir ērti, jo pakalpojumu var pieteikt internetā, bez liekiem dokumentiem, norādot vien vēlamo summu un, atsevišķos gadījumos, arī aizdevuma atmaksas termiņu. Bez tam, kredītdevēju mājaslapas ir ļoti ērti izmantojamas un pārskatāmas.

Firmas, kas izsniedz Ātros kredītus, visbiežāk tos piedāvā ar termiņu līdz 30 dienām. Ja līguma nosacījumi netiek pildīti, kas nozīmē, ka summa nav atdota līgumā minētajā termiņā, klientam papildus jāmaksā kavējuma nauda. Ja netiek samaksāta arī kavējuma nauda, kredītdevējs ir tiesīgs vērsties pie parādu piedzinēju firmām. Kā alternatīvs variants, tiek piedāvāta kredīta atmaksāšanas pagarināšana, tiesa, par šo pakalpojumu tiek prasīta papildus maksa. Tāpat ir iespēja papildināt jau esošo aizņēmumu, arī par to samaksājot noteiktu summu.

Līdz ar to, var apgalvot, ka ātrais kredīts internetā ir ārēji pievilcīga aizdevuma forma patērētājiem.

Post Navigation