Vai vajadzētu ātro kredītu tērēt izklaidēm?

Ātrie kredīti nenoliedzami ir ērti pieejams finanšu pakalpojums, kas var palīdzēt daudzās situācijās. Lai arī nemitīgi tiek uzsvērts, ka ātrie aizdevumi paredzēti neplānotu un steidzamu situāciju risināšanai, ir cilvēki, kas uzdod jautājumus – vai ātrais kredīts internetā nevarētu noderēt, piemēram, izklaides pasākumu apmeklēšanai?

50 eur

Skaidrs ir viens – ātrie aizdevumi ir ļoti liela atbildība, un nepārdomāta aizņemšanās var radīt liekas problēmas. Lai arī ātro kredītu piedāvājums šķiet vilinošs, pirms to tērēt izklaidēm, vērts padomāt:

  • Vai plānotā izklaide ir kredītu kopējo izmaksu vērta. Ņem vērā, ka ātrie aizdevumi nav lēti, tādēļ izvērtē izklaides kopējās izmaksas. Lai arī pie vairākiem aizdevējiem pieejams bezprocentu kredīts, kas tiek izsniegts uzņēmuma jaunajiem klientiem, jāatceras, ka tas ir izdevīgi tikai tad, ja atmaksāsi to laikā;
  • Vai spēsi aizdevumu atdot noteiktajā laika posmā. Visbiežāk īstermiņa ātrie kredīti tiek izsniegti uz laiku līdz 30 dienām;
  • Vai neradīsies jauns iztrūkums budžetā, tādā veidā radot apburto loku, no kā ir ļoti grūti izkļūt. Kā zināms, problēmas nerodas ar aizdevuma saņemšanu, bet gan ar kredīta atdošanu, tādēļ, ja aizņemies kredītu, saskaņo to ar saviem ienākumiem un centies iztikt bez kredīta atmaksas termiņa pagarināšanas, jo tas aizdevuma kopējās izmaksas tikai palielinās.

Ja tomēr ātrais kredīts internetā nepieciešams:

  • Aizņemies tikai tādu summu, kāda vajadzīga konkrētā mērķa sasniegšanai;
  • Atrodi aizdevumu ar vismazāko procentu likmi vai izmanto iespēju noformēt bezprocentu kredītu.

Pirms kredīta noformēšanas noteikti rūpīgi jāiepazīstas ar visiem līguma nosacījumiem, lai vēlāk izvairītos no nevajadzīgiem pārsteigumiem. Neskaidrību gadījumā vari sazināties ar aizdevēju, lai izrunātu visus jautājumus.

Kas vajadzīgs, lai noformētu aizdevumu?

Ātrie kredīti tiek izsniegti Latvijas Republikas iedzīvotājiem, kuri ir:

  • Sasnieguši noteiktu vecumu – parasti 20 gadus;
  • Ar regulāriem ienākumiem;
  • Ar pozitīvu kredītvēsturi

Ja atbilsti visām prasībām, Tev vēl vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijā strādājošām bankām. Lai pieteiktos kredītam, vispirms reģistrējies aizdevēja mājaslapā. Atceries, ka lietotāja profila apstiprināšana Tev izmaksās EUR 0,01. Tas nepieciešams drošības nolūkos, lai aizdevējs visdrošākajā veidā precizētu Tavu bankas kontu un citus norādītos personas datus. Būtiski, ka šī maksa ir vienreizēja, bet tā jāatmaksā no sava personīgā bankas konta . Uz šo kontu tad arī tiks pārskaitīts ātrais kredīts internetā.

Kad esi reģistrējies un nosūtījis pieteikumu, norādot vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu, gaidi pieteikuma apstiprinājumu. Pozitīva lēmuma gadījumā naudu savā bankas kontā saņemsi jau pavisam drīz un varēsi to tērēt pēc saviem ieskatiem.

Vai ātrais kredīts internetā piemērots arī izklaidēm, jālemj katram pašam.  Tomēr jāatceras, ka ātrie kredīti paredzēti kā īslaicīgs risinājums, tādēļ rūpīgi izvērtē kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atmaksāt.

Post Navigation