Tērēt mazāk un ietaupīt vairāk

Lielākā daļa no mums piekritīs, ka, lai tērētu mazāk un ietaupītu vairāk, mums ir jāupurē diezgan daudz, bet ir veidi, kā ietaupīt naudu, kas ir relatīvi nesāpīgi. Vai tas nozīmē tērēt mazāk naudas apģērba iegādei, gatavot mājās, nevis doties uz kafejnīcu vai izlaist ikgadējo atvaļinājumu, ātro kredītu atmaksa var likt Jums pārkārtot Jūsu finanšu prioritātes. Galu galā, Jūsu dzīvesveida izmaiņu veikšana sniegs labumu Jūsu budžetam, kā arī Jums personīgi.

Veselīgs dzīvesveids

Esiet veselīgi: Veselīgs uzturs un regulāras sporta aktivitātes ir veidi, kā ietaupīt naudu uz ārsta apmeklējumu, medicīnas rēķiniem, zobārsta izdevumiem un pat izmaksām par dzīvības apdrošināšanu. Jūs varat bez maksas nodarboties ar sportu mājās, izmantojot bezmaksas video, ko piedāvā fitnesa eksperti; internets sniedz pieeju plašam treniņu video klāstam. Pastaigas un skriešana ir bezmaksas un dod Jums iespēju izpētīt jaunas dzīves jomas, kā arī labāk iepazīt savu apkārtni. Ir arī dažādas velo takas un celiņi, ja Jums patīk braukt ar velosipēdu. Apsveriet sportošanu kopā ar draugu vai ģimenes locekli, lai palīdzētu saglabāt motivāciju. Atkārtoti novērtējiet Jūsu ēšanas ieradumus un rūpīgi izlasiet produktu etiķetes un iepērcieties veselīgāk. Ja Jums rodas negaidītas zobu problēmas vai medicīnas izdevumi, ātrie kredīti var palīdzēt Jums īslaicīgi segt šīs izmaksas.

Viens pakalpojumu sniedzējs, viens rēķins

Trīskāršojiet tehnoloģijas: Tas nenozīmē, ka Jums jāspēlē videospēles trīs reizes vairāk, kā Jūs to parasti darāt! Tas nozīmē Jūsu interneta, telefona un kabeļu rēķinu apvienojumu, meklējot pakalpojumu sniedzējus, kas piedāvā paketes, kas ietver visus trīs pakalpojumus. To dēvē par “mājas komplektu” un tas patērētājam piedāvā veidus, kā ietaupīt naudu, kā arī baudīt viena rēķina ērtības katru mēnesi. Var gadīties, ka Jūs tagad maksājat par vienu tālruņa līniju tik daudz, cik Jūs maksātu par visu komplektu.

Telefona rēķins

Izmantojiet tālruņa priekšapmaksas karti – Mobilā telefona rēķini var viegli būt vieni no dārgākajiem ikmēneša rēķiniem. Mobilais telefons vien var izmaksāt jau diezgan daudz un tad, kad cilvēks pārtērē ikmēneša datu, īsziņu vai tālruņa zvanu limitu, tas var maksāt ļoti dārgi. Priekšapmaksas kartes nav ideālas ikvienam, bet var palīdzēt ietaupīt diezgan daudz, ja tās lieto pareizi. Daži priekšapmaksas plāni piedāvā zemas maksas un tiešām ļauj ietaupīt. Nav ilgtermiņa līgumu, kuriem Jums jāpiekrīt un, ja Jūs vēlaties pārtraukt kartes izmantošanu, Jūs varat to darīt, kad vien vēlaties. Ja Jūs domājat izmantot īstermiņa ātro kredītu tikai, lai nomaksātu savu mobilā telefona rēķinu, priekšapmaksas karte var būt piemērota tieši Jums.

Post Navigation