SMS kredīts

SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, ko iespējams saņemt, nosūtot kredīta pieprasījumu ar mobilā tālruņa īsziņas palīdzību. SMS kredīta saņemšanai nav nepieciešami nekādi dokumenti, vienīgi mobilais tālrunis un bankas konts kādā no Latvijas bankām. SMS kredītu  priekšrocība ir tā, ka nav jāgaida vairākas dienas. Pieprasītā SMS kredīta summa īsā laikā tiek pārskaitīta uz kredītņēmēja bankas kontu.

Piesakies SMS kredītam nekavējoties

Pieteikties

Apskati labākos SMS kredīta piedāvājums!

Kas ir SMS kredīts?

SMS kredīta aizdevums ir kļuvis ļoti populārs, jo saņemt aizdevumu bankā kļūst arvien grūtāk, bet lai saņemtu SMS aizdevumu nav nepieciešama darba izziņa, ķīla vai galvotājs. Un nav nepieciešami nekādi paskaidrojumi, kādiem mērķiem klients plāno izlietot naudu. SMS kredīts bez šaubām ir moderns risinājums Latvijas tirgū.

Līdzīgi kā piesakoties jebkuram kredīta veidam, arī pieprasot SMS kredītu būtiski ir klientam izvērtēt savas iespējas atmaksāt kredītu. Ilgtermiņa kredītu var atļauties cilvēki ar stabiliem ienākumiem, bet SMS un citus ātros kredītu var atļauties cilvēki, kas spēj izvērtēt savas spējas atmaksāt kredītu noteiktajā laikā. Nepieciešamības gadījumā tiek piedāvāts atmaksas termiņa pagarināšanas pakalpojums. Atliekot kredīta atmaksas termiņu, klients saglabā savu kredīta vēsturi tīru un aizdevējam pievilcīgu.

Pirmais SMS kredīts internetā

Visbiežāk pirmo SMS aizdevumu jaunam klientam kredītu devēji izsniedz bez papildus maksas. Tas dod iespēju jaunajiem aizņēmējiem saņemt kredītu bez komisijas un procentiem. SMS aizdevuma summu un atmaksas termiņu klients izvēlas pats, lai aizņemtos tieši tādu summu, kāda ir nepieciešama.

Saņemt pirmo SMS kredītu internetā

Saņemt kredītu

Piesakoties pirmajam SMS aizdevumam, tiek ieteikts izvēlēties maksimālo piedāvāto atmaksas termiņu. Tas dod klientam daudz garāku atmaksas termiņu bez maksas, kura laikā atmaksāt aizdevumu.

Labākais lēmums ir lēmums, kas ir pieņemts apdomāti. Protams, jebkurš lēmums, kas saistīts ar finansēm, ir apdomāts un nav pieņemts steigā, jo sasteigti finanšu lēmumi parasti noved Jūs uz nepareizā ceļa. Pirms lēmuma pieņemšanas par ātrā kredīta izmantošanu finanšu problēmu risināšanai, Jūsu interesēs ir pārliecināties, ka tas patiešām ir piemērots risinājums Jūsu finanšu grūtībām. Atcerieties – ātrais kredīts ir īstermiņa, nevis ilgtermiņa, risinājums finanšu ārkārtas situācijām – un tikai šādām situācijām.

Dažas lietas, kas jāpatur prātā, pirms izlemt, vai pieteikties SMS kredītam:

1. Tipiskam ātrajam SMS kredītam ir 4 nedēļu atmaksas termiņš, kas nozīmē, ka aizņēmējiem ir 4 nedēļas laika, lai atmaksātu ātro kredītu – tas ir standarta laika posms starp algas dienām. Jums ir jābūt pieejamiem līdzekļiem, lai atmaksātu ātro kredītu un jāpārliecinās, kas Jūs tiešām esat nolēmis atmaksāt kredītu, pretējā gadījumā tas nopietni ietekmēs Jūsu spēju aizņemties naudu atkal, nemaz nerunājot par parādu pieaugumu.

2. Svarīgākais jautājums, kas jāuzdod sev pirms pieteikuma iesniegšanas, ir – vai Jums ir darīšana ar godprātīgu aizdevēju. Vienmēr rūpīgi izpētiet izvēlēto uzņēmumu, pirms nolemjat pieteikties kredītam to mājas lapā un noteikti izvairieties no uzņēmumiem, kas prasa avansa maksājumu no Jums, pirms tie apstiprina Jūsu kredīta pieteikumu. Ja Jūs izvēlaties iegūt ātro SMS kredītu internetā, labāk izvēlieties mājas lapu, kam ir laba reputācija un kas ir plaši pazīstama aizņēmēju vidū.

Pirms Jūs apsverat pieteikšanos SMS kredītam, vienmēr rūpīgi apsveriet visas iespējas un veiciet pētījumu. Lēmums izmantot ātro kredītu nekad nedrīkst būt vieglprātīgs un Jums ir nepieciešams zināt, uz ko Jūs parakstāties pirms piekrītat SMS kredīta līguma nosacījumiem. Atcerieties – izvēlieties tikai un vienīgi labi zināmas ātro SMS kredītu aizdevēju mājas lapas, kas piedāvā drošu un ērtu veidu, kā pieteikties ātrajam kredītam. Veiciet pētījumu par kredītiem, aizņemieties atbildīgi un ātrais SMS kredīts var būt labākais risinājums, lai virzītu savas finanses atpakaļ pareizajā virzienā.

Post Navigation