SMS kredīta aizņēmums

NaudaSMS kredīts ir aizņēmuma veids, kuru iespējams saņemt reģistrējot savu tālruņa numuru. SMS kredīts ir ātrais kredīts. Lai saņemtu kredītu ar SMS palīdzību, kreditora mājas lapā nepieciešams reģistrēties, pēc tam jāaizpilda pieteikums, tas prasīs aptuveni 5 minūtes, kur kreditoram jāuzrāda pieprasītā informācija, – tālruņa numurs (SMS kredīts), Jūsu ienākumi un vecums, vēlamā aizņēmuma summa, darba vietas kontakti (izņemot pensionārus), vēlamais atmaksas termiņš. Reģistrāciju kreditora mājas lapā jāveic tikai vienu reizi, pēc tās Jums tiks izveidots savs klienta konts, kuru varēs pārlūkot ne tikai kreditors, bet arī Jūs varēsiet redzēt savu kredītvēsturi.

Pieprasījumu Jūs varat veikt no jebkuras Jums ērtas vietas, kur vien ir pieeja pie datora un interneta. Tas var būt Jūsu dzīvesvietā, darbā, publiskā vietā (bibliotēka), pie draugiem vai radiem. Pozitīvākā lieta ir tā, ka veicot pieprasījumu, Jums nav jāmaina sava ikdienas ierastā dienas kārtība, nav savs laiks jāpakārto, lai apmeklētu kredītiestādi. Kad esat aizpildījuši pieteikuma anketu, nosūtījuši to, tad, aptuveni 15-30 minūšu laikā kreditors to izskatīs un Jūs saņemsiet atbildi. Ja atbilde ir pozitīva, Jums jāreģistrē sava identitāte, nosūtot no sava konta eiro centu Jūsu izvēlētajai kredītiestādei, tā ir obligāta prasība, lai kreditors būtu pārliecināts, ka Jus esat reāla persona.

SMS ātrais kredīts katram kreditoram var būt ar atšķirīgiem kredītnoteikumiem, kuri var mainīties atkarībā no sezonalitātes, gaidāmajiem svētkiem, no kopējā šā brīža tirgus piedāvājuma ātro kredītu sektora līgumu nosacījumos, jo katrs kreditors, lai veicinātu savu darbību, uzmanīgi seko līdzi šiem faktoriem. Ja no konkrētā kreditora aizņematies pirmo reizi, tad Jums būs iespēja aizņemties bez procentu likmes. Svētku periodā daudzas kredītkompānijas ātros SMS kredītus piedāvā bez kredīta noformēšanas maksas un bez naudas piešķiršanas maksas. Tātad, ja Jums ir bezprocentu kredītiespēja, kredīts tiek izskatīts un piešķirts bez komisijas maksas, Jūs kreditoram atgriezīsiet tieši tādu pašu summu, kādu aizņēmāties, arī ikdienā ir kreditori, kuri to piedāvā.

Post Navigation