Plānojot pieteikties ātrajam kredītam

IrPlānojot pieteikties ātrajam kredītam, ir ieteicams zināt savas tiesības jau iepriekš. Pirms jebkādu dokumentu parakstīšanas, Jums ir nepieciešams pārliecināties, ka aizdevējs, ar ko Jums ir darīšana, ir uzticams, godīgs un aizdod pirmo kredītu bez % maksas – ļauj atmaksāt paņemto.

Ziniet savas tiesības

Ir svarīgi, lai ātro kredītu aizdevēji sekotu noteikumiem, ko nosaka Latvijas valsts un likumi. Šie likumi noteiks standartus attiecībā uz pieļaujamo kredīta summu, kā arī atmaksas termiņu un periodus. Šādi likumi attieksies uz aizdevēju.

Iepazīstieties ar izmaksām

Ātrie kredīti internetā ir saistīti finanšu maksām un GPL, tāpēc vislabāk ir zināt kredīta izmaksas vēl pirms pieteikšanās šim kredītam. Jūs varat viegli atrast šāda veida informāciju internetā, kredītlīgumi atspoguļo šo informāciju, tāpēc uzmanīgi izlasiet visus līguma nosacījumus.

Maksājumu shēma

Jūsu pienākums kā aizņēmējam ir saprast iesaistīto maksājuma shēmu. Maksājumu plānam būtu jābūt skaidram pieteikšanās procesa sākumā, tomēr ir svarīgi veikt ikmēneša maksājumus laicīgi, ja vēlaties izvairīties no dārgām maksām.

Nekādu draudu no aizdevējiem

Pat ja Jums ir nenomaksāti kredīti, ātro kredītu aizdevējiem nav atļauts draudēt Jums ar kriminālvajāšanu tikai, lai Jūs veiktu maksājumus. Tiesvedība tomēr var notikt, tāpēc aizdevēji var iegūt vēlu kredīta atmaksu. Kā aizņēmējam, Jums ir arī tiesības, tāpēc Jums ir nepieciešams pārliecināties, ka visas Jūsu tiesības tiek ievērotas.

Post Navigation