Plānojiet savus tēriņus un aizņemieties retāk

Ideālā pasaulē Jums ir pieejams tik daudz naudas, cik vien Jūs vēlaties un cik Jums ir nepieciešams. Tomēr reālajā pasaulē, Jums dažreiz ir jāizmanto ātrais kredīts internetā, lai finansētu Jūsu vajadzības un vēlmes. Ideālā pasaulē Jūsu parādi nomaksātos paši par sevi bez jebkādas piepūles no Jūsu puses. Reālajā pasaulē, tomēr, ir lietas, kas Jums jādara, kad esat saņēmuši ātro kredītu.

Plānojiet savus tēriņus

Jūs pieteicāties ātrajam kredītam internetā, jo Jūsu mājsaimniecības budžets tika iztērēts​​ dažādu iemeslu dēļ, piemēram, neatliekamās medicīniskās palīdzības, pēkšņa negaidīta tēriņa un negaidītu skolas izdevumu dēļ. Tagad ir īstais laiks, lai savestu kārtībā savu budžetu, jo īpaši tagad, kad Jums ir papildus izdevumi – kredīta atmaksa kopā ar procentiem – par ko jāparūpējas.

Speciālisti iesaka, ka budžeta iedaļas visiem mājsaimniecības izdevumiem būtu jāsamazina par vismaz 10 procentiem no laika, kad ir iegūts ātrais kredīts internetā līdz brīdim, kad tas ir pilnībā atmaksāts. Protams, būs daudz labāk, ja Jūs turpināsiet pieturēties pie šāda budžeta pat pēc tam, kad parāds būs atmaksāts.

Nauda

Ideālā gadījumā, budžeta sadalījumam katrai mājsaimniecības izdevumu daļai jābūt: pārtika -10 procenti, mājas un komunālie maksājumi – 40 procenti, transportēšanas un uzturēšanas izdevumi – 15 procenti; drēbes – 5 procenti, dažādi izdevumi – 5 procenti un uzkrājumu fondā – 10 procenti. Protams, ka Jūs varat variēt procentuālo daudzumu tā, kā tas atbilst Jūsu dzīvesveidam, bet vienmēr atcerieties, ka Jums ir jāsamazina iztērētās summas katrai no šīm daļām, lai nomaksātu ātros kredītus internetā bez ķīlas un pirmajā reizē bez % maksas pēc iespējas īsākā laikā.

Post Navigation