Noderīgi par kredītu internetā

Kredītu ņēmēji Latvijā ir iepazinušies ar ātrajiem kredītiem un pēdējo gadu laikā spēj gudri aizņemties. Gudra aizņemšanās ir tad, kad Tu esi spējīgs atmaksāt aizdevumu laicīgi un izvēlējies pirmo kredītu bez maksas par procentiem, jo tad Tev nav jāpagarina aizdevuma atmaksas termiņš un Tu esi saņēmis kredītu bez procentiem. Tas ir maksas pakalpojums, kuru būtu jāizmanto tikai tad, kad Tev ir nepieciešams papildus laiks, lai varētu atmaksāt pilnu aizdevuma summu. Neskatoties uz visiem ātrā kredīta plusiem, šim aizdevumam ir sava negatīvā puse.

Pirmais kredīts bez maksas par procentiem nav dāvana, bet aizdevums, kurš tiek aizdots bez procentiem par kredītu. Realitātē tas izskatās tā, ka 100 eiro paņēmi, 100 eiro atdod. Tas pieejams tikai pirmajā aizdevuma reizē, tas pieejams ar nosacījumu, ka aizdevējs šādu kredītu aizdod!

Ātro kredītu atmaksas termiņa pagarināšana

50 eur

Ātro kredītu atmaksas termiņa pagarināšana ir pakalpojums, kas ļauj kredītu kompānijām gūt lielāku peļņu ar to pašu aizdevumu par, kuru tās gūst peļņu uz aizdevuma procentiem. Tas nozīmē, ka tie ir papildus izdevumi kredītu ņēmējiem. Kad izvēlies aizņemties ātro kredītu, negrāb maksimālo aizdevuma summu. Tikai tāpēc, ka Tev ir iespēja aizņemties 600 eiro, nebūt nenozīmē, ka Tev tie ir jāņem. Ja vēlies iegādāties jaunas slidas, aizņemies 60 eiro, ja tas ir jauns telefons, aizņemies 200 eiro. Ja vēlies ļoti dārgu tālruni, tad labāk izvēlies iegādāties tālruni uz līzingu. Lai gūtu labāku priekšstatu par to, cik daudz vajadzētu aizņemties, tad procentos būtu vēlams aizņemties ne vairāk kā 25 – 30% no Jūsu mēneša algas summas. Tas attiecās uz ātrajiem kredītiem, jo šo aizdevumu ir jāatmaksā 30 dienu laikā. Esi gudrs un aizņemies tā, lai nav jāpagarina aizdevuma atmaksas termiņš. Ietaupīsi gan naudu, gan arī laiku! Aizņemieties atbildīgi, izvērtējot savas iespējas atmaksāt aizdevumu.

Post Navigation