Kurš ir top kredīts priekš auto

AutoAuto līzings ir aizdevums, kas, speciāli izveidots, lai ļautu tikt pie sava automobiļa arī tiem, kas nevar vai negrib veikt šādu pirkumu ar viena maksājuma palīdzību. Auto līzingus piedāvā gan banku, gan nebanku aizdevēji. Lai gan bankas jau vēsturiski nodrošina saviem klientiem dažāda veida kreditēšanas pakalpojumus, nebanku auto līzingi ir guvuši lielu popularitāti gan Latvijā, gan visā pasaule.

Mogo.lv auto līzings ir pieejams gandrīz ikvienam potenciālajam automašīnas pircējam, neatkarīgi no izvēlētās automašīnas markas un izlaiduma gada, turklāt līzingam var pieteikties jau no 18 gadu vecuma.

Šobrīd Latvijas tirgū valda liela nebanku auto līzinga kompāniju konkurence un piedāvājumu klāsts ir visai plašs. Tieši pateicoties daudzveidīgajiem piedāvājumiem, ikviens var izvēlēties sev tīkamāko un izdevīgāko auto līzingu, tādējādi nodrošinot sev abpusēji godīgas un izdevīgas līzinga saistības.

Mogo.lv piedāvā segt līdz pat 90% no izvēlētā automobiļa tirgus vērtības, turklāt automobiļa pircējs var izvēlēties līdz pat 6 gadus garu līzinga atmaksas termiņu.

Lielākā daļa līzinga kompāniju savus pakalpojumus piedāvā internetā, tādā veidā krietni vien atvieglojot līzinga pieteikšanas procesu un ļaujot iepazīties ar savu piedāvājumu pat neizejot no mājām. Gandrīz visi līzinga pakalpojumu sniedzēji, pieteikumu aizdevumam izskata individuāli un izveido tieši konkrētajai situācijai atbilstošu līzinga piedāvājumu, ar kuru varat iepazīties sev izdevīgā laikā. Līzinga piedāvājumi ir spēkā līdz pat 30 dienām no to izsūtīšanas brīža līdz ar to izvēle nav jāizdara steidzīgi un visu iespējams kārtīgi apdomāt.

Aizpildot pieteikumu Mogo.lv auto līzingam, jūs neuzņematies nekāda veida saistības. Pēc pieteikuma saņemšanas aizdevējs veic tā izskatīšanu un sazinās ar jums, uz norādīto e-pasta adresi nosūtot konkrētu līzinga piedāvājumu. Piedāvājums ir spēkā 30 dienas kopš tā nosūtīšanas brīža, līdz ar to Jums ir pietiekami daudz laika, lai visu izvērtētu un nolemtu vai to pieņemt. Tikai pēc tam, kad piedāvājumu esat apstiprinājis sākas līzinga noformēšana.

Post Navigation