Kur aizņemties līdz 2000 eiro

Neparedzēti izdevumi var rasties ikvienam. Tie var būt saistīti ar medicīnas pakalpojumu apmaksu vai dārgu medikamentu iegādi, kā arī neparedzētiem remontdarbiem un sadzīvei nepieciešamu lietu iegādi. Tieši šādām neparedzētām izmaksām ir izveidot patēriņa kredīts, kas ļauj apmaksāt šos izdevumus brīžos, kad paša maciņā tik lieli iekrājumi nav atrodami.

Kurš aizdos līdz 2000 eiro?

Nauda

Patēriņa kredītu līdz 2000 eiro piedāvā vairāki aizdevēji, taču liela daļa no tiem, ir gatava šādu naudas summu uzticēt tikai lojālajiem klientiem jeb tiem, kas pie konkrētā izdevēja veiksmīgi ir saņēmuši un apmaksājuši vismaz vienu aizdevumu.

Kļūt par lojālo klientu un saņemt aizdevumu ir pavisam vienkārši, turklāt vairāki aizdevēji piedāvā iespēju saņemt pirmo aizdevumu bez maksas, līdz ar to aizņemoties pirmo reizi, jums par aizdevumu nebūs jāmaksā ne centa un varēsiet atdot tieši tikpat lielu naudas summu, cik aizņēmāties.

Lai saņemtu patēriņa kredītu līdz 2000 eiro, jums jāatbilst pāris standarta nosacījumiem:

  • Jābūt vecumā no 20 līdz 75 gadiem (atsevišķi aizdevēji izsniedz kredītu arī no 18 gadiem)
  • Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai patstāvīgam valsts iedzīvotājam ar beztermiņa uzturēšanās atļauju.
  • Jāsaņem regulāri ienākumi.
  • Nedrīkstat būt kavējis maksājumus vai reģistrēts parādnieku reģistrā.
  • Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām un aktīvam mobilā tālruņa numuram, e-pasta adresei.

Lai saprastu, kurš no aizdevēju piedāvājumiem ir visizdevīgākais un ļauj jums saņemt tieši tik ielu aizdevuma summu kāda jums ir nepieciešama, noteikti veiciet aizdevēju salīdzināšanu. Salīdzināt aizdevējus, iespējams, te pat internetā. Vērtējot aizdevēju piedāvājums, ņemiet vērā arī šī brīža akcijas un citas atlaides ko aizdevējs gatavs jums piedāvāt, jo bieži vien pateicoties akcijām, kāds ne īpaši izdevīgs piedāvājums kļūts par konkrētā brīža izdevīgāko variantu.

Patēriņa kredīti

Patēriņa kredīti ir īstermiņa aizdevumi, līdz ar to aizņemoties kredītu līdz 2000 eiro, jums tas būs jāatmaksā visai drīz, tāpēc, pirms kredīta pieteikuma aizpildīšanas rūpīgi apsveriet savas finansiālās iespējas un to vai varēsiet atmaksāt kredītu iepriekš noteiktajā laika periodā. Aizņemieties atbildīgi.

Post Navigation