Kur aizņemties bez ķīlas

50 eurPatēriņa kredīts ir viens no retajiem aizdevumu veidiem, kuru iespējams saņemt bez ķīlas un galvotāja. šis kredīta veids ir paredzēts, kā īstermiņa aizdevums, kurā netiek piedāvāta iespēja saņemt lielas naudas summas, līdz ar to aizdevēji nepieprasa ķīlu, kā kredīta atmaksas garantiju, taču pirms uzticas jums un piešķir aizdevumu, rūpīgi izvērtē to vai spēsiet kredītu atmaksāt.

Lai saņemtu patēriņa kredītu bez ķīlas jums ir jābūt pozitīvai kredītvēsturei, tas nozīmē, ka jūs nedrīkstat būt iekļaut parādnieku sarakstā vai kavējis pašreizējos maksājumus. Ja iepriekš esat saņēmis kādu aizdevumu un neesat pārliecināts par to vai jūsu kredītvēsture ir pozitīva un tajā neparādās ieraksti, kas kavētu kredīta saņemšanu, jums ir iespēja apskatīt ziņas par sevi Latvijas bankas kredītu reģistrā, kas elektroniski pieejams – https://manidati.kreg.lv/

Patēriņa kredīts bez ķīlas

  • Pieejams piesakot internetā, sūtot SMS (ja iepriekš esat reģistrēties, kāda aizdevēja mājas lapā) vai dodoties uz kādu no klientu apkalpošanas centriem. daži no aizdevējiem piedāvā pieteikt kredītu arī lielākajās Latvijas Pasta nodaļās un veikalos Maxima ar 2 un 3 X.
  • Summas ko iespējams saņemt svārstās no 1 līdz 3000 eiro, atkarībā no aizdevēja piedāvājuma.
  • Aizdevuma atmaksas termiņi ir robežās no 14 dienām līdz 5 gadiem, atkarībā no aizdevēja piedāvājuma.
  • Aizdevēji piedāvā dažādas akcijas, līdz ar to pastāv varianti kredītu saņemt ne tikai bez ķīlas, bet arī nemaksājot komisijas maksu un procentus par aizdevumu.

Pirms kredīta saņemšanas būtu svarīgi atrast tieši jums izdevīgāko kredīta piedāvājumu plašajā aizdevumu klāstā. Ja aizņematies pirmo reizi, vai aizdevuma summa, ko vēlaties saņemt, nav pārāk liela, jums būtu izdevīgi izmantot kādu no aizdevēju piedāvātajām akcijām, kurās iespējams saņemt pirmo aizdevumu bez procentu maksas.

Kaut arī šim kredītam nav nepieciešama ķīla, pirms aizņemšanās vajadzētu apdomāt, vai kredītu spēsiet atmaksāt laikus, tādā veidā neradot sev uztraukumu un liekas finansiālas problēmas nākotnē. Pirms aizņemieties izvērtējiet cik liela naudas summa jums patiešām nepieciešam un kāds ir jūsu izdevīgākais kredīta atmaksas termiņš.

Post Navigation