Kur aizņemties 300 eiro

Lai aizņemtos, daudzi aptaujā draugus, kaimiņus un kolēģus privāti, taču labāk paļauties pašam uz savu atbildību, ko noteikti sekmē aizņemšanās banku un nebanku sektorā.

Eiro

Ātro kredītu piedāvātās priekšrocības

  1. Šie kredīti var piedāvāt naudas summas no 10 līdz 3000 €, ko Jūs varat izmantot dažādu izdevumu segšanai.
  2. Šiem kredītiem nav nepieciešama ķīla.
  3. Pieteikšanās kredītiem pilnībā notiek internetā, tādēļ Jums pat nav jāiziet no mājam, lai saņemtu kredītu savā bankas kontā.
  4. Pirmais kredīts bez procentu maksas – atmaksā tik, cik paņēmi.
  5. Viss ir konfidenciāli.

Ja vēlaties aizņemties 300,- EUR, varatdoties pie ātro kredītu devējiem, piemēram, Sohocredit, Ferratum, Ondo.lv, Credit 24, SmsCredit.lv. Kompānija Sohocredit piedāvā aizņemties 300,- EUR uz 30 dienām par 30,- EUR. Ferratum būs jāmaksā 82,50 EUR, bet, ja noformējat kredītu pirmo reizi, aizdevums ir bez maksas. Ondo.lv uz 30 dienām pastāvīgajiem klientiem šo summu piedāvā aizņemties par 30,- EUR, bet, aizņemoties pirmo reizi, kredīts par 300,- EUR tiek noformēts bez procentu maksas. Credit24.lv 300,- EUR aizdod par 16,27 EUR, kā liecina kredīta kalkulators mājas lapas galvenajā sadaļā. SmsCredit.lv šo summu pirmo reizi piedāvā bez procentu maksas, klientiem, kuri reģistrējas atkārtoti – par 30,- EUR. Tāpat bez procentu maksas pirmo kredītu 300,- EUR apjomā var noformēt Opencredit.lv. Visi aizdevēji, kuri aizdod pirmo kredītu bez % maksas.

Kā redzams jau no šiem dažiem piedāvājumiem, izdevīgi aizņemties, ja esat klients pirmo reizi. Dažos uzņēmumos bez maksas piedāvā tikai pirmos kredītus līdz 7 dienām vai mazākas summas. Galvenais atdot aizņēmumu vienmēr iecerētajā laikā, tādējādi aiztaupot sev nevajadzīgas pūles atcerēties uzkrātā parāda summas un termiņus. Ja tomēr bez procentu maksas aizņēmumu laikā neatmaksā, termiņa pagarināšanu nevajadzētu novilcināt, kaut arī summas šķistu niecīgas.

Raksts publicēts ar ZUZ.lv rakstisku atļauju.

Post Navigation