Kur aizņemties 200 eiro

Ātrais kredītsAtšķirībā no daudziem citiem kredītiem, kas ietver daudzas formalitātes un dokumentāciju, pieteikšanās ātrajiem kredītiem līdz 200 eiro ir neticami viegla. Lai iegūtu kredītu, aizņēmējam ir nepieciešams doties uz aizdevēja mājaslapu un aizpildīt tur atrodamo kredīta pieteikumu par summu 200 eiro (Būs jānorāda kalkulatorā). Tas kopumā aizņems tikai apmēram desmit minūtes.

200,- EUR kredītu bankā iespējams aizņemties, ja esat regulāru ienākumu īpašnieks. Tādā gadījumā banka, iespējams, piedāvās overdraftu – kredītlimitu noteiktā apmērā, ņemot vērā ikmēneša ienākumus, kas kalpos arī par kredīta nodrošinājumu. Procenti jāmaksā tikai par izmantoto overdrafta daļu. Piemēram, Populāra Latvijas banka noformē overdraftu līdz 1500,- EUR jebkuram klientam ar norēķinu kontu bankā 1 darbdienas laikā. Kredīta pieteikšanas maksa ir 7,11 EUR, procentu likme gadā – 21%.

Savukārt, citā populārā bankā overdrafta pieteikums maksā 15,- EUR, ja iesniegts internetbankā, vai 25,- EUR, ja noformēts filiālē, procentu likme gadā – 26%. Atkal pierādās, ka internetā ir izdevīgāk!

Pieteikuma izskatīšana par overdrafta saņemšanu (atkal citā bankā) 200,- EUR lielam overdraftam ir 75,- EUR.

Overdrafts ir sava veida garantija, ka naudas vienmēr pietiks. Tādēļ, ja ir vēlme aizņemties konkrētam pirkumam, ir vērts apdomāt, vai ērtāk un tālredzīgāk nebūtu noformēt šo kredīta veidu.

Protams, 200,- EUR var aizņemties arī nebanku sektora kredītiestādēs. Vairumā ātro kredītu devēju uzņēmumos šī summa pirmo reizi tiks noformēta bez pārmaksas, tātad, Sohocredit, Ferratum, Ondo.lv, Credit24, SmsCredit.lv, Latcredit, ViaSms, Kredits7 un Kredits365 pēc mēneša atdodamā summa būs 200,- EUR. Minētie ātro kredītu izsniedzēji ir tikai daļa no iespējamā aizdevēju saraksta – arī pārējie izdod 200,- EUR par noteiktu komisijas maksu. Ja esi nolēmis ņemt kredītu, jebkurā gadījumā jārīkojas apdomīgi.

Šodien visi mēs zinām, ka katrai problēmai ir risinājums, un mums tikai vajag atrast pareizo iespēju un norādījumus par to. Tāpat ir ar finanšu problēmām, ar ko cilvēki saskaras, lai segtu steidzamus un negaidītus izdevumus. Ja esat viens no cilvēkiem, kuriem nav nepieciešamo finanšu līdzekļu, bet ir nepieciešams segt steidzamus izdevumus, Jums ir nepieciešams finanšu atbalsts no aizdevējiem, kas piedāvā ātros kredītus.

Ātrie kredīti līdz 200 eiro ir vienkārša kredītu iespēja, kas var sniegt Jums viegli un ātri pieejamus līdzekļus, neprasot veikt nekādas sarežģītas formalitātes.  Ja Jūs atbilstat visiem kritērijiem, Jūs varat pieteikties kredītam 200 un vairāk eiro un varat būt droši, ka saņemsiet apstiprinājumu.

Raksts publicēts ar ZUZ.lv rakstisku atļauju.

Post Navigation