Kur aizņemties 20 gadu vecumā

Aizvien populārāki kļūst ātrie kredīti internetā, kas piedāvā aizņemties un saņemt naudu dažu minūšu laikā. Atliek tikai veikt reģistrāciju izvēlētās kredītu kompānijas mājaslapā, un aptuveni 20 minūšu laikā pieprasītā naudas summa tiek ieskaitīta aizņēmēja bankas kontā. Šādus kredītus piedāvā vairāki aizdevēji un katram aizdevējam kredītu saņemšanas noteikumi mēdz būt atšķirīgi. Viens no svarīgākajiem priekšnosacījumiem kredīta saņemšanai ir vecums. Šajā ziņā aizdevēji noteikuši dažādus minimālos aizņemšanās vecumus.

Saņemt ātro kredītu

Jaunietim viennozīmīgi labāk ir izvēlēties aizdevēju, pie kura kredīts no 20 gadiem tiek piešķirts bez ķīlas un galvojuma, lai nevajadzētu domāt par mantu ieķīlāšanu, kas šādā vecumā varētu būt diezgan sarežģīti. Tāpat, izmantojot pirmo kredītu bez maksas var aizņemties nepārmaksājot, tāpēc atliek vien izdarīt pareizu izvēli un aizņemties gudri.

Sasniedzot 20 gadus jaunieši ir vairāk nobrieduši nekā 18 gados, kad lielākā daļa vēl mācās vidusskolā. Tomēr pētījumi liecina, ka tieši jaunieši ir tā kredītņēmēju daļa, kurai rodas problēmas ar kredīta atmaksu visbiežāk. Šis secinājums varētu būt likumsakarīgs, jo 18 – 21 gada vecumā reti, kurš jaunietis ir uzsācis patstāvīgu dzīvi. Vairākums joprojām saņem finansiālu un materiālu atbalstu no vecākiem. Neskatoties uz iepriekšminēto, tieši jauniešu kredītņēmēju apjoms pēdējos gados pieaug visstraujāk.

Viena no būtiskākajām priekšrocībām jauniešiem vecumā no 18 līdz 20 vai 25 gadiem ir tīrā kredītvēsture. Liela daļa vecāka gada gājuma cilvēku ir sabojājuši savu kredītvēsturi. Tomēr tikai dažas kredītiestādes piedāvā ātros kredītus klientiem no 18 gadu vecuma. Bet konkurences stimulētas, kredītiestādes atrod arvien jaunus veidus jaunu klientu piesaistīšanai un mērķa auditorijas paplašināšanai.

Post Navigation