Kredits7.lv kredīts

Ātro Kredits7.lv kredītu iespējams atmaksāt gan pa daļām, gan pirms termiņa, gan atteikties no tā 14 dienu laikā no līguma noslēgšanas brīža. Maksājot pa daļām vairākos maksājumos, kredīta atmaksas summa nemainās. Atsakoties no kredīta, Jums jāizmanto 14 dienu periods iesniegumam un 30 dienu laikā no tā iesniegšanas brīža jāatmaksā kredīta summa. Ja nolemjat atmaksāt kredītu pirms termiņa, tas jāpaziņo 4 darba dienas iepriekš, nosūtot pieteikumu vai nu uz aizdevēja juridisko adresi, vai elektroniskā pasta adresi.

SMS kredīts būs izdevīgs gadījumā, ja jums ir nepieciešams īstermiņa aizdevums un summa, kura jums ir nepieciešama nepārsniedz vairākus tūkstošus eiro. Lielākoties šo kredītu izmanto dažādu preču vai pakalpojumu iegādei vai īslaicīgu finansiālu grūtību risināšanai.

SMS kredītu internetā iespējams pieteikt

  • Sūtot SMS uz kādu no aizdevēju norādītajiem tālruņu numuriem. Lai aizdevumu pieteiktu ar SMS starpniecību, jums ir jābūt reģistrētam kontam konkrētā aizdevēja mājas lapā.
  • Piesakot aizdevumu kredīta izsniedzēja mājas lapā.
  • Dodoties uz kādu no kredītu izsniedzēja klientu apkalpošanas centriem.

SMS kredīta noformēšana

SMS kredīta noformēšana neprasa daudz laika un pacietības, tāpēc, ka pieteikuma formas parasti ir izstrādātas ļoti vienkāršas un saprotamas un kredītu pieteikt jūs varat atrodoties jebkurā vietā kur ir pieejams internets vai mobilais telefons ar nosacījumu, ka pirms tam esat reģistrējies aizdevēja mājas lapā.

Gan atteikšanās, gan pirmstermiņa atmaksas gadījumā aizņēmējam ir tiesības uz taisnīgu kredīta kopējo izmaksu samazināšanu. Tas nozīmē, ka kredīta procenti tiks iekasēti tikai par faktisko kredīta izmantošanas periodu.

Mēs piedāvājam salīdzināt visus pieejamos Latvijas ātros kredītus jeb tos ātros kredītus, kurus ir vērts aizņemties. Salīdzināšanas iespēja ļauj ne tikai ietaupīt un aizņemties ērtāk, bet arī izvairīties no sadarbošanās ar negodīgu aizdevēju. Zemāk salīdziniet visus labākos ātro kredītu aizdevējus.

Salīdzināt ātro kredītu aizdevējus

Pirms kļūt par Kredits7 kredīta ņēmēju, izvērtējiet visus savus regulāros ienākumus un izdevumus, lai saprastu vai Kredits7 ātrie kredīti ir piemēroti Jūsu budžetam.

Post Navigation