Ko nozīmē pirmais kredīts bez maksas

Plašajā ātro kredītu klāstā apjukt ir visai vienkārši, jo katra kredītu devēja piedāvājums mazliet atšķiras, līdz ar to bieži vien ir grūti izvēlēties pie kura no aizdevējiem griezties.

Viens no veidiem, kā izmēģināt aizdevēja sniegtos pakalpojumus un neriskēt ar iespēju pārmaksāt, ir noformēt pirmo kredītu bez maksas.

Ko nozīmē pirmais kredīts bez maksas?

Pirmais kredīts bez maksas pirmais kredīts bez procentu maksas ir akcija, kuru piedāvā vairāki nebanku ātro kredītu izsniedzēji. Saņemot pirmo kredītu bez procentu maksas, jūs atdodat tikpat lielu naudas summu, cik aizņēmāties, nemaksājot ne komisijas maksu par aizņēmumu, ne atmaksas procentus.

Saņemt kredītu

Pirmo kredītu bez % maksas jūs varat noformēt pie jebkura aizdevēja, kurš šādu akciju piedāvā. Ja jau esat kāda ātro kredītu izsniedzēja datubāzē reģistrēts, kā klients, respektīvi, saņēmies aizdevumu, tas neliedz jums iespēju pretendēt uz pirmo kredītu bez maksas pie kāda cita aizdevēja.

Pirmā kredīta saņemšanas noteikumi ir tieši tādi paši, kā pretendējot uz atkārtotu aizdevumu.

Lai saņemtu pirmo kredītu bez pārmaksas:

  • Jums jābūt vecuma robežas no 20 līdz 75 gadiem. (Tiem, kas sasnieguši pilngadību, bet vēl nav 20 gadus veci, ir iespēja saņemt kredītu pie aizdevēja Credit24)
  • Jāsaņem regulāri ienākumi
  • Nedrīkst būt reģistrēts parādnieku sarakstā vai kavējis pašreizējos maksājumus.
  • Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai patstāvīgam iedzīvotājam ar uzturēšanās atļauju
  • Jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām, kā arī aktīvam mobilā tālruņa numuram un e-pasta adresei.

Pieteikt kredītu

Lai gan pirmā kredīta saņemšanas nosacījumi ir tādi paši, kā piesakot atkārtotu kredītu, aizdevuma summas lielums un atmaksas termiņa laiks var mazliet atšķirties. vairāki aizdevēji pirmā reizē piedāvā aizņemties mazliet mazāku naudas summu un neilgu laika periodu, tāpēc pirms aizņemšanās būtu vērts izpētīt aizdevēja piedāvājumu tieši pirmā kredīta saņemšanai.

Tas, ka vairāki aizdevēji piedāvā saņemt pirmo kredītu pilnīgi bez procentu maksas, vēl negarantē to, ka jums to būs pavisam vienkārši atmaksāt, tieši tāpēc pirms aizņemšanās rūpīgi apsveriet savas iespējas kredītu atdot un aizņemieties atbildīgi.

Post Navigation