Ko mums dod ātrie kredīti internetā

Ātrie kredīti internetā ir ērts veids aizņemties naudu uz neilgu laiku. Gadījumos, kad pietrūcis naudas līdz algai, nepietiek naudas lielam pirkumam vai rodas neplānoti izdevumi ātrais kredīts internetā var palīdzēt. Ātrais kredīts internetā ir pieejams ļoti ātri, dažu minūšu laikā jebkurā diennakts laikā, turklāt arī brīvdienās. Interneta kredīti tiek ieskaitīti pieprasītāja bankas kontā.

Būtiski, ka, ņemot pirmo kredītu izvēlētajā kredītiestādē, lielākā daļa uzņēmumu to izsniedz bez procentiem, kas nozīmē, ka jāatmaksā tieši tik liela nauda summa, kādu klients ir aizņēmies.

Pieteikums internetā

Pieteikties

Nosūtot internetā pieteikumu, konkrētais aizdevējs pārbauda aizņēmēja kredītvēsturi datu bāzē. Ja klients izlemj, ka tomēr var iztikt bez aizņēmuma, viņš 14 (četrpadsmit) dienu laikā drīkst izmanot atteikuma tiesības un atkāpties no aizdevuma līguma, nesniedzot pamatojumu.

Svarīgi ir sekot līguma nosacījumiem, kas saistās ar atmaksas termiņiem. Aizdevuma termiņš ir abpusēji līgumā atrunāts termiņš, kurš sākas aizdevuma līguma spēkā stāšanās dienā un beidzas aizdevuma atmaksas datumā. Savukārt, par aizdevuma atmaksas termiņu tiek uzskatīta diena, kad jāveic aizdevuma maksa, visbiežāk tas ir viens un tas pats datums katru mēnesi.

Kredītu ņēmējs

Kredīta ņēmējs ir tiesīgs ierosināt pagarināt kredīta termiņu. Lai to izdarītu, parasti tiek prasīts samaksāt kredīta pagarināšanas maksu.

Jāņem vērā, ja tiek kavēts maksājums, nav iespējas laicīgi segt aizņēmumu un klientam neizdodas vienoties par kredīta atdošanas termiņa pagarināšanu, tad konkrētais gadījums tiek atzīmēts datu bāzē kā negatīvs. Šāds fakts kredītvēsturē turpmāk var sarežģīt kredīta, līzinga un citu pakalpojumu saņemšanas procesu, vai arī to ievērojami padārdzināt.

Aizņēmējam ir tiesības jebkurā laikā pilnībā vai daļēji atmaksāt kredītu pirms termiņa, maksājot procentus par aizdevuma faktisko lietošanas laiku. Aizņēmējam nav jāmaksā kompensācija par aizdevuma pirmstermiņa atmaksu.

Post Navigation