Kas reāli ir ātrie kredīti

Ātrie kredīti ir piemērots risinājums situācijās, kad steidzami nepieciešama nauda neparedzētiem izdevumiem, savukārt gaidīt vairākas dienas, kamēr banka izskata kredītu pieteikumus un kārtot galvojumus, nav laika.

Eiro

Ātrais kredīts tiek izmaksāts dažu minūšu laikā ar pārskaitījumu uz kredīta pieteicēja bankas kontu, ko persona norāda piesakoties kredītam.

Ātrie kredīti ir aizdevumi ar augstu riska pakāpi, jo netiek prasīts galvojums vai darba vietas izziņa par pastāvīgajiem ienākumiem. Līdz ar to kredītiestādes, kas piedāvā šādus aizdevumus, to dara ar salīdzinoši augstu procentu likmi. Aizdevuma procenti ātrajiem kredītiem ir lielāki nekā bankās un izvēlei, no kā aizņemties naudu, ir jābūt pārdomātai un atbildīgai.

Būtiski, ka lielākā daļa ātro kredītu aizdevēju jauniem klientiem kā akcijas piedāvājumu pirmo kredītu izsniedz bez maksas jeb ar 0% uzcenojumu. Tas nozīmē, ka atdot vajadzēs tieši tik lielu naudas summu, kādu persona ir aizņēmusies. Bet ņemot kredītu atkārtoti, būs jāatdod jau daudz lielāka summa nekā ir saņemtais aizdevums, jo klāt tiek rēķināti izmantošanas procenti.

Ātrais kredīts

Ātrie kredīti ir pieejami katram, kurš apzinās, ka spēs atmaksāt kredītu noteiktajā līguma laikā. Ir tikai pāris nosacījumi, lai pieteiktos un saņemtu kredītu. Ātrie kredīti tiek izsniegti personām vecumā no 18 līdz 75 gadiem bez kavētiem maksājumiem citās kredītu iestādēs un bez pārkāptām parādsaistībām. Nepieciešams ir tikai bankas konts, aktīvs mobilā tālruņa pieslēgums, un visbiežāk arī pieeja internetam, lai pieteiktos kredītam.

Post Navigation