Kas ir SMS kredīts

Dažādās reklāmās televīzijā internetā un daudz, kur citur cilvēkiem tiek piedāvāta iespēja saņemt SMS kredītu ar ļoti izdevīgiem nosacījumiem, taču, kas ir SMS kredīts un ar ko tas atšķiras no citiem aizdevumu veidiem?

Uz jautājumu, kas ir SMS kredīts?” atbilde ir pavisam vienkārša – tas ir patēriņa kredīts, jeb īstermiņa aizdevums, kuru iespējams saņemt nosūtot SMS (īsziņu no mobilā telefona) vai piesakot internetā.

SMS kredītam lielākās atšķirības salīdzinot ar cietiem aizdevuma veidiem ir:

  • Aizdevuma saņemšanai nav nepieciešams galvotājs vai ķīla.
  • Kredītu iespējams pieteikt internetā vai sūtot SMS.
  • Naudu var saņemt tajā pašā dienā, kurā kredīts pieteikts.
  • Aizdevums ir īstermiņa (parasti atmaksas termiņi ir no 1 mēneša līdz 5 gadiem)
  • Iespējams aizņemties nelielas summas.

SMS patēriņa kredīts

SMS jeb patēriņa kredīts ir domāts reizēm, kad ir nepieciešama nelielas naudas summa uz īsu brīdi, tās varētu kalpot kādas sen kārotas preces iegāde, vai vienkārši brīdī, kad ir mazliet pierūcis naudas līdz algai.

Šis aizdevuma veids daudziem kalpo, kā glābējs brīžos, kad nauda ir nepieciešam steidzami, jo tā saņemšanai ir nepieciešams tikai piecpadsmit minūtes un to iespējams pieteikt no jebkuras vietas, kurā atrodaties.

Ņemot SMS kredītu, tāpat, kā citus aizdevumu veidus, vēlams kārtīgi izvērtēt, kādu izvēlēties aizdevuma atmaksas termiņu, lai tas nerādītu finansiālo slogu un būtu jums izdevīgs.

Post Navigation