Kas ir kredīts bez procentu maksas

Kredīts bez procentiemKredīts bez procentu maksas ir kredītiestāžu piedāvāts pakalpojums, kurā debitors var saņemt savu pirmo kredītu pilnīgi bez maksas, atmaksājot tieši tik, cik liels ir bijis aizņēmums. Šis aizdevuma veids ir populārs starp visām ātro kredītu izsniedzošām kompānijām.

Pastāv liels ātro kredītu sniedzēju skaits, līdz ar to šo kompāniju starpā valda milzīga konkurence, kas liek arvien agresīvāk cīnīties par klientu piesaistīšanu. Uzņēmumi piedāvā dažādas akcijas un bonusu sistēmas. Kredīts bez procentu maksas ir viens no pievilcīgākajiem piedāvājumiem, kuru aizdevēji ir ieviesuši, un šodien bezprocentu kredītus var saņemt gandrīz no visām kredītiestādēm.

Visbiežāk šāds aizdevuma nosacījums ir pieejams tikai jaunajiem klientiem pie attiecīgā aizdevēja. Kredītiestādei tas ir labs veids, kā piesaistīt jaunus klientus. Savukārt klienta ieguvums ir ātri un ērti saņemta nauda ar pārskaitījumu uz viņa bankas kontu. Pieprasītā un akceptētā kredīta summa ir kredīta ņēmēja rīcībā dažu minūšu laikā. Pieteikšanās SMS kredītam ir unikāli vienkārša un ātra – visas nepieciešamās darbības kredīta saņemšanai var veikt internetā vai ar mobilā tālruņa palīdzību.

Jāatzīmē, ka ātro kredītu kompānijām galvenais nav gūt tūlītēju peļņu no jaunā klienta. Viņu vēlme ir sadarboties ilgtermiņā, lai ar katru nākamo pieprasīto kredītu spētu piedāvā klientam vislabākos pakalpojumus īstajā brīdī par iespējami lētāku cenu. Ilgtermiņā ieguvēji ir abi sadarbības partneri. Klients saņem naudu, kad tā visvairāk nepieciešama, un kredīta sniedzējs saņem peļņu par katru atkārtoto kredītu.

Post Navigation