Kas ir Ferratum Bank Kredītlimits

Ferratum bank Kredītlimits ir kredīts, kas darbojas līdzīgi banku kredītkartēm. Tas ir vienkārši, jo Jums tikai atliek pieteikties Ferratum Bank Kredītlimitam, bet Ferratum bank izvērtēs Jūsu maksātspēju, noteiks Jums pieejamo kredītlimitu. Jau esošiem Ferratum bank klientiem ir pieejams līdz 1200 eiro, bet jauniem – līdz 800 eiro.

Kredītlimits ļauj Jums bez raizēm sagaidīt nākamo algu un no tās atmaksāt visu vai daļu no kredītlimita paņemtās summas.  Kredīlimits var kalpot gan īstermiņa, gan vidēja ilguma vajadzībām. Kredīlimita ir ērta, jo atmaksa tiek veikta ar vairākiem ikmēneša maksājumiem.

Saņemot kredītu, Jūs varat izmantot naudu ātrai rēķinu apmaksai jau tajā pašā dienā. Iegūtā summa var būt noderīga dažādu izdevumu segšanai, steidzamiem maksājumiem un izdevumiem, auto remontam un citiem šādiem rēķiniem pirms nākamās algas dienas.

Aizņemties, iekļaujoties sava Kredītlimita robežās, vari cik bieži vēlies un cik daudz Tev tas ir nepieciešams. Kredītlimitu var izmantot visu uzreiz vai pa daļām – izmanto tik, cik nepieciešams, nevis tik, cik piedāvā maksimāli. Neaizmirsti par atmaksu, jo katru mēnesi būs jāmaksā daļa no paņemtās summas. Minimālais ikmēneša maksājums ir sākot no 30 eiro mēneši.

Post Navigation