Kādi ir ātrie kredīti no 18 gadiem

Mūsdienās ir pieejami ātrie kredīti internetā, kas ļauj aizņemties ātri, ērti un droši. Aizņemties var ne tikai pieaugušie, bet arī jaunieši, kas sasnieguši pilngadību, jo tiek piedāvāti kredīti cilvēkiem jau no 18 gadiem. Aizņemties var gan personas, kas strādā vai kam ir citi ienākumi, un arī tādi, kam pagaidām nav oficiālu ienākumu.

Pieteikšanās process

Pieteikšanās process ir ļoti vienkāršs un kredītu var saņemt 15 minūšu laikā, un nav nepieciešami nekādi dokumenti vai galvotāji, vajadzīgs tikai bankas konts un mobilais telefons.

100 eiro

Saņemšanas process

Latvijas likumdošana nosaka, ka gadījumos, ja aizņemoties naudu, arī kredītņēmējiem no 18 gadu vecuma, rodas problēmas ar savlaicīgu atmaksu, tad ātro kredītu izsniegšanas kompānijas var nodot šādus nemaksātājus parādu piedzīšanas kompānijām.

Tā kā līdz 18 gadiem lielākā daļa Latvijas iedzīvotāju mācās skolā vai kādā citā izglītības iestādē, un parasti pastāvīgu ienākumu vai nekustamo īpašumu tiem nav, tad parādu piedzinējiem un tiesai nav, no kā piedzīt naudu parāda segšanai.

Kredītu izsniegšana personām 18 gadu vecumā ir ļoti riskanta, kas savukārt liecina par kredītu kompānijas augsto lojalitāti pret saviem klientiem. Tā kā ātro kredītu kompānijas izsniedz kredītus bez ķīlas, galvojuma vai pastāvīgo ienākumu pārbaudes, tad vienīgais, uz ko tās paļaujas, ir kredītu nomaksāšanas vēsture, kurā kredītu kavētāji tiek reģistrēti un šī info tiek iesniegta aizdevumu izsniedzējiem, lai samazinātu risku, ka aizdevums netiks atdots.

Post Navigation