Kad ātrais kredīts nav risinājums?

Katastrofas var radīt vairākas situācijas; tas varētu būt dzīvībai bīstami, atņemt Jums Jūsu mājas vai arī likt Jums palaist garām svarīgu datumu. Vai Jums ir nepieciešams ātrais kredīts visās šajās situācijās? Ne īsti. Ir reizes, kad Jums ir jāmācās pateikt nē ātrajiem kredītiem.

Kad teikt Nē

Kad Jūsu saimnieks draud izlikt Jūs no dzīvokļa, ja Jūs nesamaksāsiet nokavēto īres maksu, pareizais lēmums būtu lūgt algas avansu no priekšniecības. Kad Jūsu boss nebija pārliecināts par Jūsu teatrālajām dotībām, Jums nebija izvēles, kā iegūt kredītu no aizdevēja. Avansam no priekšnieka nebūtu procentu likmju, bet izmantojot kredītu no aizdevēja, Jums jāatvadās no papildus 10€ par 100€ kredītu. Tas nozīmē, ka Jums būs jāatdod 110 € nākamreiz, kad saņemsiet algu.

Uzmanību! Joprojām ir pieejams pirmais kredīts bez procentu maksas: Jums būs jāatmaksā tikai paņemtie 100€, jo pirmais kredīts ir bez procentiem!

Bet tas bija labs lēmums. Jums vēl joprojām ir droša vieta, kur dzīvot. Šis ir viens gudrs iemesls, lai iegūtu ātro kredītu, bet, ja Jums ir nepieciešams kredīts, lai nopirktu televizoru, jo citiem ir jaunākās mājas kinozāles, tas ir liels – nē. Paskatieties, kas nāks kopā ar kredītu – lielāks elektrības patēriņš, maisiņi zem acīm no vēlas filmu skatīšanās, nogurums darbā un sliktāk – brīdinājums no bosa. Tātad kredīts nav šo rūpju vērts, vai ne?

Šie piemēri tikai pierāda, ka ir reizes, kad Jums nevajadzētu steigties izmantot ātro kredītu. Lai gan doma par ātru kredītu ir vilinoša, padomājiet par iespējamām sekām. Tiesa, Jums ir tiesības izdarīt izvēli, bet Jums nav iespējas izvēlēties Jūsu rīcības sekas. Tāpēc labāk izlaist šo kredītu, kad Jūs joprojām varat iztikt ar to, kas Jums ir, un Jūsu dzīvība nav apdraudēta.

Post Navigation