Kā ietaupīt uz telefona izmaksām

Mūsdienas nav iedomājas bez mobilā telefona. Ja paskatāmies, kā bija senāk, tad varēja tikai sapņot par mobilo telefonu. Viss attīstās neticamos tempos un mobilais telefons ir kļuvis par neatņemamu ikdienas sastāvdaļu. Tas ir labs temats „Kā ietaupīt uz mobilā telefona rēķinu”, jo tas varētu būt aktuāli daudziem no mums, kas runa ir par vispārīgu taupīšanu un galu savilkšanu.

Mobilais telefons un pieslēgums

Telefons

Sarunu ilgums ir noteikts ar minūšu skaitu, ja vien Tavs plāns neparedz neierobežotu sarunu lietošanas iespēju. Pārliecinies, vai lietojot mājas stacionāro telefonu noteiktās stundās, sarunas tomēr nav izdevīgākas – tas īpaši attiektos uz sarunām, kuras pārtērē gaidāmo limitu.

Dažādas atvērtas aplikācijas telefonā, pat ja tās netiek lietotas, patērē akumulatora enerģiju. Lai retāk nāktos pieslēgt telefonu elektrotīklam, atceries aizvērt aplikāciju, līdzko beidz tās lietošanu.

Atvērta interneta pārlūkprogramma tērē Tavu datu apjomu. Aizver to pēc lietošanas.

Pieraksties automātiskai rēķinu saņemšanai e-pastā. Tā Tu vari ietaupīt pa pastu sūtīta rēķina saņemšanas izmaksas, kā arī sniegt ieguldījumu vides veselībā.

Ja Tu izmanto to pašu mobilo sakaru operatoru, ko Tava firma, iespējams, Tu vari pievienoties viņu plānam un izmantot atlaides. Tas Tev jānoskaidro pie sava uzņēmuma vadītāja.

Ja tomēr iepriekš minētie padomi nepalīdz ietaupīt tik daudz, cik esi iecerējis, lūdz savam datu piegādātājam ņemt vērā Tavu lojalitāti un jūsu līdzšinējo sadarbību, varbūt ir iespējamas rēķinu atlaides. Tikai galējā gadījumā sāc salīdzināt pārējo operatoru piedāvātās cenas un izsaki savam pašreizējam operatoram pārdomas operatora par maiņu. Šis arguments lielākajai daļai kompāniju nav izdevīgs, jo konkurences apstākļos notiek cīņa par katru klientu.

Post Navigation