Īstermiņa piedāvājums bez procentiem

Kredītdevēju kompānijas ir aktualizējušas patērētājiem ļoti izdevīgu un Ātrais kredītspievilcīgu pakalpojumu saviem jaunajiem klientiem – pirmais aizdevums bez maksas.  Šādiem bezmaksas kredītiem raksturīgi ir tas, ka par naudas aizņemšanos nav jāmaksā procenti un komisijas maksas. Piemēram, aizņemoties, 50 Eur uz 20 dienām, klientam pēc 20 dienām būs jāatdod tie paši 50 Eur.

Bez procentu kredīti atsevišķos gadījumos tiek piedāvāti arī jau esošiem kompāniju klientiem, bet visbiežāk šis bonuss tiek dāvināts jauniem klientiem, tā efektīvi palielinot uzņēmumu klientu skaitu.

Kad klients ir nolēmis pirmo reizi izmantot ātro kredītu sniedzēju pakalpojumu, ieejot izvēlētā uzņēmuma interneta mājaslapā, to var pietiek dažu minūšu laikā. Atsevišķos gadījumos tiek prasīts nosūtīt pirmreizēju reģistrācijas maksu uz aizdevēja kontu, tādā veidā ļaujot aizdevējam droši uzzināt klienta bankas kontu, uz kuru tad tiek pārskatīta prasītā summa. Tipiski ātrajiem kredītiem, pārskaitījums tiek veikts aptuveni 15 minūšu laikā.

Bezprocentu kredīts ir pieejams jau no 18 gadu vecuma. Tomēr klientu uzmanība tiek vērsta un to, ka jāaizņemas ir atbildīgi un klientam ir jābūt drošam par iespēju atmaksāt ātro aizdevumu. Šis noteikums ir būtisks, jo kredītiestādes nelūdz klientiem uzrādīt izziņas par oficiāliem ienākumiem vai darba devēja informāciju, kā arī cita veida pārbaudāmus datus, kas apliecinātu klienta makstaspēju. Rezultātā, ja aizņēmējs naudu nespēs atgriezt laikā, šis ātrais kredīts bez procentiem pārvērtīsies par maksas kredītu.

Post Navigation