Īstermiņa patēriņa kredīts

Ātrais kredītsĀtrais kredīts ir īstermiņa patēriņa kredīts. Tas ir ideāls risinājums, kad vēl nedaudz jāuzgaida līdz algai. Tā saņemšanai parasti nav nepieciešami nekādi dokumenti vai izziņas, bet tikai maksājumu konts kādā no Latvijas bankām un mobilais tālrunis. Ātro kredītu priekšrocība ir arī to izsniegšanas laiks; parasti to ir iespējams saņemt 15 minūšu laikā. Bieži vien pirmais ātrais kredīts ir bez maksas, atmaksā paņemto.

Steidzami ir bijusi vajadzība iegādāties kādu preci vai pakalpojumu, bet pietrūkst nauda?

Šādos brīžos parasti pirmā doma ir griezties pie draugiem vai radiem, lai aizņemtos naudu.  Bet tas nav labākais risinājums. Ja steidzami vajadzīgs naudas aizdevums, tad ir izdevīgi izmantot ātros kredītus internetā ar pirmo reizi. Aizņemties ir ļoti vienkārši un ātri, kā arī šādi aizņemoties Tu nesabojāsi attiecības ar draugiem vai radiem.

Kas nepieciešams, lai saņemtu kredītu internetā?

Lai saņemtu ātro kredītu Tev ir jāatbilst šādiem noteikumiem:

  • Jābūt Latvijas iedzīvotājam no 20 gadiem;
  • Nedrīkst būt ar sliktu kredītvēsturi;
  • Bankas kontam un mobilajam tālrunim.

Izvēlies kādu no ātro kredītu kompānijām, reģistrējies, piesaki kredītu un saņem naudu savā kontā 15-20 minūšu laikā!

Kāds ātrais kredīts ir visizdevīgākais?

Vairākas ātro kredītu kompānijas piedāvā pirmo kredītu paņemt bez procentiem – tas nozīme, cik aizņēmies tik atdosi – nekādu komisijas maksu!

Dažas populāras vietas, kur aizņemties kredītu: „Bino”, „Via SMS”, „Soho credit”, „credit ON”, „Credit 24”, „SMS credit”, „Bino” „Moneza”, „Lat credit” un atvainojiet tās, kuras netika pieminētas šajā rakstā. Noteikti būtu svarīgi izvērtēt nekavējoties, kura no daudzajām firmām piedāvā izdevīgāko procentu likmi.

Salīdzināt populārāko ātro kredītu piedāvājumus vari jau tagad.

Post Navigation