BUJ

Kas ir BUJ?

BUJ ir biežāk uzdotie jautājumi, kurus uzdod ātro kredītu aizņēmēji.

Kas ir ātro kredītu aizdevējs?

Ātro kredītu aizdevējs ir kredītu uzņēmums, kurš aizdod ātro kredītus.

Kas ir ātrais kredīts?

Ātrais kredīts ir īstermiņa kredīts, kurš paredzēts īstermiņa risinājumiem.

Kas var saņemt ātro kredītu?

Ātro kredītu var saņemt Latvijas Republikas pastāvīgie iedzīvotāji no 18 gadiem (skatīt aizdevēju politiku),  kuriem ir regulāri pierādāmi ienākumi un laba kredītvēsture.

Ko nozīmē pirmais kredīts bez procentu maksas?

Pirmais kredīts bez procentu maksas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, 100 eiro uz 30 dienām, pēc 30 dienām būs jāatdod tie paši 100 eiro.

Vai vienlaicīgi var būt vairāki kredīti pie viena aizdevēja?

Pie viena aizdevēja var būt tikai viens kredīts,  taču atsevišķi aizdevēji piedāvā iespēju saņemt papildu summu pie esošā kredīta.

Kādi dokumenti nepieciešami kredīta saņemšanai?

Kredīta saņemšanai nav vajadzīgi nekādi dokumenti, taču lielāku summu gadījumā, aizdevējs var pieprasīt bankas izdruku un līdzīgi, lai precīzāk noteiktu aizņēmēja maksātspēju.

Cik daudz var aizņemties?

Aizņemties var tik daudz, cik atļauj finansiālas stāvoklis un tik, cik piedāvā aizdevējs. Visbiežāk pirmajās reizēs netiek piedāvātas maksimālās summas. Tas nozīmē, ka maksimālās kredīta summas ir pieejamas tiem aizņēmējiem, kuri ir atmaksājuši vienu vai vairākus ātros kredītus.

Cik ātri tiek izsniegts ātrais kredīts?

Reģistrācija un kredīta pieteikuma izskatīšana aizņem tikai dažas minūtes. Ātro kredītu var saņemt ~10-60 minūšu laikā, kas atkarīgs no klienta iesniegtā pieteikuma un aizdevēja noslogotības. Jāpiebilst, ka kredīti tiek izskatīti un izsniegti tikai aizdevēja darba laikā rindas kārtībā. Lielu lomu spēlē bankas konts, jo Ja Tavs konts ir citā bankā, pārskaitījums aizņems vairāk laika. Tas var aizņemt līdz pat trim dienām, kopš kredīta pieteikuma izskatīšanas.

Vai kredīts tiek izsniegts cilvēkiem, kuriem ir kredīts citur?

Jā. Tu vari aizņemties ātro kredītu, ja vien neesi kavējis savu esošo kredītu maksājumus un nokļuvis parādnieku sarakstos.

Vai ir nepieciešama ķīla vai galvojums, lai saņemtu kredītu?

Lai saņemtu ātro kredītu, nav nepieciešama ne ķīla, ne galvojums.

Post Navigation