Bezprocentu kredīta iespējas

Bieži, kad mēs atrodamies finanšu problēmās, mēs sakām sev, ja man tikai būtu “x” naudas daudzums es varētu atrisināt “x” problēmu un viss būtu tik daudz labāk. Šādos gadījumos īstermiņa kredīts varētu būt diezgan parocīgs.

Mēs visi zinām, kas ir kredīts – Jūs saņemat vienreizēju naudas summu un pēc tam atmaksājat to atpakaļ ar ikmēneša maksājumiem. Summa, ko Jūs maksājat atpakaļ ir lielāka nekā kredīta summa, jo aizdevējs piemēro procentu maksājumus, ja neskaita pirmo kredītu bez % maksas. Labs veids, kā uztvert procentus ir kā maksu, ko aizdevējs piemēro par to, ka ļauj Jums izmantot savu naudu. Tas ir tāpat kā liet benzīnu aizlienētā mašīnā. Draugs aizdod Jums auto, lai Jūs varētu nokļūt nepieciešamajā galamērķī, bet Jums ir jāmaksā par degvielu. Jums, protams, nāksies atdot auto atpakaļ. Sava drauga auto izmantošana ātrai, vienreizējai vajadzība ir laba analoģija īstermiņa kredītam.

Ir vairāki īstermiņa kredītu veidi. Viens no to galvenajiem pārdošanas punktiem ir tas, ka sakarā ar ātro piešķiršanu, daudziem kredītiem nav nepieciešama aizņēmēja kredītvēstures pārbaude. Jūs parasti varat saņemt naudu mazāk nekā dienas laikā. Kredītu trūkums ir tāds, ka šo kredītu procentu likmes ir diezgan augstas, parasti augstākas nekā standarta kredītiem bez ķīlas, tomēr … arī benzīna cena ir diezgan augsta.

Kā atmaksāt kredītu

Vislabāk ir izveidot plānu kredīta un procentu atmaksai, lai Jūs nenonāktu tādā pašā situācijā arī nākamajā mēnesī. Varbūt ir iespējams strādāt papildu stundas vai darba brīvdienu maiņu, pārdot kādas no nevajadzīgajām mantām vai kaut ko līdzīgu vai varbūt kāds Jums ir parādā naudu un drīz Jums to atmaksās. Tas ir tiešām vienīgais veids, kā padarīt īstermiņa kredītu par tā vērtu.

Tas nav kredīta veids, ko izmanto nevajadzīgiem pirkumiem un luksusa precēm. Īstermiņa kredīts ir paredzēts ārkārtas situācijām tad, ja neizvēloties šo kredītu, Jūs riskējat iekļūt vēl lielākās nepatikšanās nekā tad, ja Jūs iegūstat šo kredītu. No otras puses, šāda veida kredīts var būt reāls dzīvības glābiņš un ļaut Jums tik atpakaļ uz kājām.

Post Navigation