Bez procentiem un komisijas par kredītu izmantošanu

Pirmais kredīts ir bez maksas ( bez procentiem, bez komisijas maksām par kredītu izmantošanu). Pirmais neprocentu kredīts nozīmē tikai to, ka būs jāsamaksā tāda summa, kādu aizdevējs izsniedza. Izdevīgi ātrie kredīti ar skaidri saprotamiem nosacījumiem, lielisku apkalpošanu un papildpakalpojumiem ir viens no iemesliem, kāpēc aizņemties ātro kredītu internetā no uzticama aizdevēja. Ātrie kredīti būs pareizs lēmums, jo pirmais kredīts ir bez maksas, bez komisijas maksas un jebkādiem procentiem.

Ja aizņēmējs kavē kredīta līgumā noteiktos maksājumus, aizņēmējs maksā aizdevējam līgumsodu. Aizņemies atbildīgi un ja nespēj atmaksāt kredītu noteiktajā laikā, tad atliec kredīta atmaksu. To Jums ļauj darīt pakalpojums „atlikt kredīta atmaksu”, kurš jums dod iespēju atlikt kredīta atmaksu uz 30 dienām.

Kredīts internetā pieejams personām, kas atbilst sekojošiem kritērijiem:

  1. – Ir Latvijas Republikas pastāvīgs iedzīvotājs;
  2. – Ir sasniedzis 18 gadu vecumu (daudzas kompānijas kredītu internetā piešķir no 20 vai 21 gada vecuma);
  3. – Nav negatīvu ierakstu kredītvēsturē;
  4. – Ir regulāri ienākumi;
  5. – Ir aktīvs mobilā telefona pieslēgums.

Par galveno kredīta internetā trūkumu var uzskatīt tā relatīvi augstās izmaksas – procentu likmes ir salīdzinoši augstas, turklāt tās ir kredīta izmaksas mēnesī nevis gadā. Tomēr pieejamā kredīta internetā apmērs parasti nav lielāks par dažiem simtiem eiro, tāpēc tā cena ir vairāki desmiti eiro, kas, salīdzinot ar ilgtermiņa kredītu izmaksām, nebūt nav tik daudz.

Ja kredītu atmaksu kavēsiet līdz noteiktam termiņam, tad firmas sāks rēķināt soda procentus. Tādējādi atmaksas brīdī kredīts būs pārmaksāts. Izvērtējiet, cik reizes esiet gatavs pārmaksāt pirms aizņemšanās. Bezprocentu kredīts ir veids, kā tikt pie nepieciešamajiem naudas līdzekļiem ātri, ērti un bez maksas. Tas iespējams, izmantojot ātro kredītu kompāniju piedāvājumus, kas saviem jaunajiem klientiem piedāvā aizņemties bez maksas – bez aizdevuma procentiem vai citiem komisijas maksājumiem.

Kad esi saņēmis ātro kredītu

Nauda

Tu pats vari kontrolēt un nolemt, kad aizdevumu atdosi. Aizņēmuma termiņš ir 30 dienas, bet atmaksas termiņu par konkrētu samaksu ir iespējams pagarināt. Atliec maksājumu tik reizes, cik vien vēlies! Taču atceries, veic visus maksājumus laicīgi. Tikai tā tu sevi pasargāsi no liekām problēmām. Atceries, ka kavēti maksājumi ietekmēs Tavas iespējas arī nākotnē noformēt līzingus un kredītus.

Post Navigation