Banknote.lv patēriņa aizdevums

Turpmākā informācija saņemta no banknote.lv, telefoniski Banknote.lv klientu apkalpošanas centrā un gūta no personīgās pieredzes.              

Tātad, beidzot nolēmu noskaidrot, ko patēriņa kredīta aizņēmējiem iesaka paši Banknote.lv darbinieki. Zvanot pa tālruni 66116688 noskaidroju, ka Banknote.lv izmanto zvanu operatoru centru, lai novirzītu tālākās sarunas attiecīgajai atbildīgajai personai. Paralēli tam, ka sekretariātā uzzināju pat Banknote.lv mārketinga direktora vārdu un mobilā tālruņa numuru, protams, ka ieskatījos tieši Banknote.lv mājas lapā, lai atklātu šīs kompānijas sniegtā patēriņa kredīta priekšrocības. Arī, izvēloties telefona sarunu ar darbinieci, atbildes man tika sniegtas korekti un lietpratīgi.

Jau agrāk esmu rakstījusi, Banknote izsniedz kredītus skaidrā naudā. Kā norādīts banknote, šis pakalpojums piemērots klientiem, kuri dod priekšroku skaidrai naudai un nevēlas ātro kredītu saņemšanu atspoguļojumu bankas konta vēsturē. DNB bankas ekonomists Pēteris Strautiņš gan paskaidro, ka, ja informācija par patēriņa kredītiem tiek slēpta, personai, kura apspriež, piemēram, hipotekārā kredīta ņemšanu ar banku, nav iespējas saņemt godīgu un visaptverošu skatījumu uz savu gadījumu, jo bankai tiek liegta finanšu konsultanta loma.

Šobrīd pirmais aizdevums līdz 400,- EUR pie licencētā nebanku finanšu pakalpojumu sniedzēja Banknote.lv ir bez procentu maksas. Kredītu iespējams noformēt filiālēs, kā arī pieteikt internetā, bet līgumu noslēgt un saņemt naudu – tikai klientu apkalpošanas centros. To Banknote.lv skaidro ar savu vēlmi „skatīt klientus vaigā”, iespējams, lai nodrošinātos pret varbūtējiem viltniekiem, zagļiem, krāpniekiem un cilvēkiem, kuri vēlāk vienkārši nebūs spējīgi atmaksāt aizdevumu. Noformēšanai nepieciešama klienta pase, ID karte vai CSDD izsniegta auto vadītāja apliecība. Atmaksāt kredītu iespējams skaidrā naudā filiālē vai ar pārskaitījumu.

Ja vēlies pārliecināties, kā pareizi aizņemties, vari lasīt arī Patērētāju tiesību aizsardzības centra padomus vietnē http://www.ptac.gov.lv, īpaši rakstā, kas atrodams adresē.

Kā nopratu no visiem iepriekš minētajiem avotiem, pats galvenais pirms patēriņa kredīta saistību uzņemšanās ir pilnībā pārzināt savu finanšu dzīvi. Vienmēr personīgi jābūt lietas kursā par visiem saviem ieņēmumiem un izdevumiem (jāveido budžets). Ja budžetu uzturi kopā ar partneri vai dzīvesbiedru, Tev iepriekš jāvienojas ar otru par aizņēmuma summām, atmaksas nosacījumiem utt.. Svarīgi ir nesteigties, būt apdomīgam, izlasīt līgumus un to pielikumus.

Ja esi godīgs un zinošs aizņēmējs, Banknote, tāpat kā jebkurš cits ātro kredītu izsniedzējs, ir korekta iestāde, ar kuru iespējams sadarboties patēriņa kreditēšanas jomā.

Tomēr esi uzmanīgs – vienmēr uzzini pats!

Post Navigation