Ātro kredītu noformēšanas izmaksas

Saņem pirmo kredītu bez pārmaksas, ātrais kredīts ar 0% gada procentu likmi, atdod tik, cik aizņēmies – šādi un līdzīgi saukļi tiek izmantoti pārsvarā visās ātro kredītu reklāmās, tādā veidā radot iespaidu par to, ka pieteikšanās šādam aizdevumam pirmo reizi kredītņēmējam neprasīs papildus izmaksas, tomēr kā ir patiesībā? Kādas ir ar ātro kredītu ņemšanu un noformēšanu saistītās izmaksas un cik lielas tās var būt?

Kredīta noformēšana bez maksas – mīts vai patiesība?

Kredīts bez procentiem

Konkurences pieaugums ātro kredītu nozarē, kā arī stingrāks tās regulējums, tajā skaitā arī GPL ieviešana, lielākajiem šī tirgus spēlētājiem ir radījis apstākļus, kad ir jācīnās par katru klientu, tādēļ papildu izmaksas, kā komisijas maksas par kredīta noformēšanu, tiek atceltas un uzrādītas kā viens no bonusiem, ko katrs aizdevējs piedāvā saviem klientiem. Protams, ir daļa aizdevēju, kas vēl joprojām prasa maksu par administratīvo darbu, kas saistīts ar ātro kredītu noformēšanu, tomēr lielākie nebanku kreditori to tomēr nedara, tādā veidā vairāk pietuvojoties apgalvojumam “atdod tik, cik aizņēmies”.

Kredīts bankā – drošāk, bet pie nebanku kreditoriem – ātrāk?

Bankas aizdevumi patērētājiem asociējas ar lielu birokrātiju, īpaši šajā laikā, kad nebanku kreditori piedāvā kredītu noformēt un piešķirt vien pāris desmitu minūšu laikā. Tomēr banku piesardzībai ir savs pamats – tiek izskatīta kredītņēmēja kredītvēsture un finansiālā situācija, uz kuru pamata tiek izstrādāts cilvēkam visatbilstošākais piedāvājums. Banku veiktā analīze ir ļoti rūpīga un tā var atturēt cilvēkus no nepārdomātu lēmumu pieņemšanas un saistību, kuras patiesībā tie nevar izpildīt, uzņemšanās.

Patēriņa kredīts bankā, salīdzinot ar šāda veida aizdevumu pie nebanku kreditoriem, var būt ar mazākām procentu likmēm, kas ļauj ilgtermiņā par kredītu samaksāt mazāk, tomēr tā iegūšanas procedūra parasti ir ievērojami ilgāka un sarežģītāka. Tādēļ, ja ir jāizdara šāda izvēle, jāskatās, cik ātri līdzekļi ir nepieciešami – ja ir iespējams pagaidīt pāris dienas, varbūt izdevīgāk ir vērsties bankā.

Aizņemieties atbildīgi un vienmēr tad, kad variet atļauties!

Post Navigation