Ātro kredītu FAQ

Šis raksts atbild uz dažiem bieži uzdotiem jautājumiem par ātrajiem kredītiem, kas sniegs Jums īsu kopsavilkumu par šiem kredītiem un izkliedēs Jūsu šaubas un neskaidros jautājumus. Tomēr ir svarīgi saprast, ka tas nav risinājums visām Jūsu problēmām un Jums vajadzētu izmantot ātros kredītus tikai kā rezerves plānu un nevis veidu, kā iegūt vieglu naudu.

Daži biežāk uzdotie jautājumi (FAQ)

1. Kas ir ātrais kredīts?

Šie kredīti ir arī pazīstami kā mikro kredīti un tie ir īstermiņa kredīti, kas ir pieejami ar fiksētu procentu likmi. Jūs varat pieteikties šiem kredītiem no Jūsu mājās ērtībām un nauda tiks ieskaitīta tieši Jūsu kontā . Šos kredītus var izmantot, lai veiktu ikdienas maksājumus un pat novērst maksājumu kavēšanu.

2. Kā tas darbojas?

Pēc tam, kad Jūsu kredīts tiks apstiprināts, kredīta summa, sākot no 5 līdz 3000 eiro (tā var mainīties no aizdevēja uz aizdevēju) tiek elektroniski ieskaitīta Jūsu kontā. Visi maksājumi norit internetā un kredīta atmaksa tiek veikta elektroniski.

3. Cik daudz es varu aizņemties?

Atkal, tas ir atkarīgs no aizdevēja, bet ar dažiem Jūs varat aizņemties EUR 300 ar savu pirmo kredītu un līdz pat 3000 eiro nākotnē.

4. Vai man nepieciešams nodrošinājums vai ķīla?

Nē, Jums nav nepieciešama ķīla, lai iegūtu kredītu.

5. Kas man jādara, lai iegūtu ātro kredītu?

Viss, kas Jums nepieciešams, ir:

  • Personīgs bankas konts
  • Pastāvīgs darbs ar ienākumiem
  • Laba kredītvēsture
  • 18! Izsniegšana sākas no 18 gadiem

6. Vai mana kredītvēsture tiks pārbaudīta?

Jā, Jūsu kredītvēsture tiks pārbaudīta, jo tā ir daļa no pieteikuma procesa.

7. Kad es saņemšu līdzekļus?

Tas atšķiras no aizdevēja uz aizdevēju, bet vairumā gadījumu, kad pieteikums tiek apstiprināts, līdzekļi tiek elektroniski ieskaitīti Jūsu kontā. Aizņēmējiem šie līdzekļi ir pieejami to kontā dažās minūtēs.

8. Kad man jāatmaksā kredīts?

Termiņš, kad Jums jāatmaksā kredīta summa un papildus maksas ir (biežāk) līdz 30 dienām. Jūs varat atmaksāt kredītu pirms termiņa un atbrīvoties no ātrā īstermiņa kredīta saistībām.

Post Navigation