Ātrais SMS kredīts

SMS kredīts saukts arī par ātro jeb patēriņa kredītu, ļauj cilvēkiem saņemt aizdevumu bez galvotāja vai ķīlas. SMS kredīts ir īstermiņa aizdevums, kuru izsniedz gan banku, gan nebanku aizdevēji.

SMS kredītu iespējams pieteikt:

  • Sūtot SMS uz kādu no aizdevēju norādītajiem tālruņu numuriem. Lai aizdevumu pieteiktu ar SMS starpniecību, jums ir jābūt reģistrētam kontam konkrētā aizdevēja mājas lapā.
  • Piesakot aizdevumu kredīta izsniedzēja mājas lapā.
  • Dodoties uz kādu no kredītu izsniedzēja klientu apkalpošanas centriem.

Ātrais kredīts īpaši piemērots ir gadījumos, kad vēlaties veikt kādu lielāku pirkumu, kuru nevarat atļauties konkrētajā brīdi taču spējat atmaksāt pa daļām, piemēram, no nākamās algas vai arī situācijā, kad steidzami nepieciešama konkrēta naudas summa, kuras jums nav, taču jūs to spēsiet atmaksāt ilgākā laika posmā. Diemžēl cilvēki nereti nākas aizņemties naudu arī brīžos, kad vienkārši pietrūkst naudas dzīvošanai vai rēķinu apmaksai un līdz algai nākas kādu brīdi pagaidīt.

Saņemt SMS kredītu ir ļoti vienkārši un parasti to var izdarīt laika posmā no 15 minūtēm līdz 1 stundai. Lai saņemtu kredītu, nav jāaizpilda papīru kaudzes vai jādodas uz banku, lai saņemtu dokumentus, kas apliecina jūsu ienākumus, pietiek ar to, ka aizpildāt vienkāršu pieteikuma formu internetā vai arī nosūtat SMS, ja iepriekš esat reģistrējies aizdevēja mājas lapā.

Post Navigation