Ātrais kredīts auto iegādei

Jaunu auto nevari atļauties, bet vecā remontam nedaudz pietrūkst? Izmanto ātro kredītu!

 • Kāpēc ātrais kredīts vispār nepieciešams?

Cilvēku dzīve un ikdiena ir kļuvusi ļoti automatizēta, tāpēc gandrīz ikvienam ir savs personīgais auto. Tomēr, ja jādomā par to, vai iegādāties jaunu vai veikt remontu vecajam, izdevīgāks ir otrais variants. Remonta atlikšana ir principā neiespējama un daudzreiz pat muļķīga un pārgalvīga, īpaši tad, ja cilvēka ikdiena saistīta ar kustību un braukšanu. Ātrais kredīts ir īstā un vienīgā iespēja, kā iegūt vēlamo summu, neiesaistoties kredītsaistībās uz pārāk ilgu laiku.

 • Ar ko tad ātrais kredīts izpelnījies savu slavu?
 1. Tā ir neaptverama privilēģija, jo mazu summu dēļ nav vajadzības sēdēt bankā vai gaidīt speciālista atbildi un spriedumu par konkrētā kredīta piešķiršanas iespējām.
 2. Pārsvarā šāda veida kredītu termiņš nepārsniedz 30 dienas, tāpēc tos atmaksāt ir iespējams jau pēc nākamās algas vai stipendijas (arī pensijas) saņemšanas, lai nebūtu lieki jāraizējas par ilgām saistībām. Ja nu tomēr remonts ir ieildzis un nav iespējas atdot naudu, nepārsniedzot atmaksas termiņa beigas, var pagarināt to par 7, 14 vai 30 dienām, kā vien klients pats vēlas, bet nedrīkst aizmirst, ka arī tas ir maksas pakalpojums, par kuru jāmaksā nekavējoties, tāpēc labāk būtu laicīgi izvērtēt iespējas atmaksāt, lai nebūtu jātērē vēl papildus līdzekļi.
 3. Šī ir visnotaļ izdevīga iespēja tiem, kuri to dara pirmo reizi, jo lielākā daļa no visiem piedāvā bezmaksas kredītu, tādā veidā nodrošinot to, ka jāatdod vien tā summa, ko aizņēmies.
 • Noteikumi un informācija, kas jāzina un jāievēro!

Iepriekš minēto informāciju var atrast arī rēķinā, kurā ir precizēts atmaksas datums, kā arī galējā aprēķinātā summa, kas būs jāatmaksā.

Šādām saistībām ir būtiski, ka:

 1. kredīta ņēmējam jābūt vismaz 18 gadus vecam, kaut gan tas var būt atšķirīgi pie dažādām kredītu sniedzēju firmām;
 2. vienmēr jāsaglabā labu kredītvēsturi un jāparūpējas, lai būtu derīgs bankas konts kādā no Latvijas bankām;
 3. klients savu izvēlēto naudas summu varēs saņemt kontā dažu minūšu laikā pēc pieteikuma apstiprināšanas, pēc tam viņš automātiski var sākt to izmantot pēc savām vēlmēm, kuras neviens tā arī neuzzinās, jo nekur nav jānorāda konkrēts aizdevuma iemesls, tas ļauj saglabāt privātumu, jo neviens no paziņām un radiniekiem arī neuzzinās par to, kas tad īsti gadījies Jūsu auto;
 4. sadarbība un jautājumu noskaidrošana notiek attiecīgā kreditora mājaslapā;
 5. nav vajadzīga ne ķīla, ne galvojums, ne arī izziņa no darba devēja šādiem kredītiem, turklāt jāievada, tikai savus datus un reizēm arī izziņu par ikmēneša ienākumiem.

Tā ir iespēja glābt situāciju un savus plānus arī svētku dienās un nedēļas nogalēs, kad no citiem palīdzību nav iespējams saņemt, jo arī bankas ir ciet. Viss kopā ir tikpat elementāri, kā ieslēgt gaismu savā mājoklī.

Post Navigation