Ātrais kredīts ar sms

Ātrais kredīts ar sms palīdzību ir viens no ātrākajiem un ērtākajiem aizdevuma noformēšanas veidiem. Lai noformētu ātro kredītu ar sms, vienīgais kas jums ir nepieciešams ir mobilais tālrunis, no kura iespējams nosūtīt ziņojumu taču, lai izmantotu šo pakalpojumu, jums pirms tam jāreģistrē savs profils kāda aizdevēja mājas lapā.

Kā noformēt ātro kredītu ar sms?

Izvēlaties sev tīkamāko aizdevēju:

  1. Reģistrējaties aizdevēja mājas lapā, precīzi norādot visus prasītos datus.
  2. Saglabājiet savā mobilajā tālrunī telefona numuru, kuru aizdevējs norādījis sms kredītu saņemšanai.
  3. Sūtiet SMS uz aizdevēja norādīto tālruņa numuru norādot: EUR aizdevuma summa, atmaksas termiņš, parole,
  4. Piemēram: EUR 150 30 zakitis123

Kad visas šīs darbības veikta, aptuveni 15 minūšu laikā jūs saņemsiet sms no aizdevēja ar informāciju par to vai kredīts ir piešķirts vai noraidīts. Ja kredīts tiks piešķirts, aizdevējs nekavējoties pārskaitīs naudu uz bankas kontu, kuru būsiet norādījis veicot reģistrāciju.

Pirms izlemt par ātrajiem kredītiem, apsveriet citas iespējas. Procentu likmes šiem kredītiem ir augstas, un, ja Jums ir citas labākas iespējas, izmēģiniet tās vispirms. Jūs maksāsiet ~10 eiro par katriem paņemtiem 100 eiro, kas sastāda ~110 eiro atmaksu pēc mēneša. Redziet, vai Jūsu ģimene varēs aizdot Jums naudu, vai arī izmēģiniet tradicionālo aizdevēju. Šiem īstermiņa kredītiem būtu jābūt patiešām pēdējam līdzeklim.

Ja nevarat atmaksāt savu kredītu laikus, mēģiniet iegūt pagarinājumu. Jūs varat pagarināt kredītu, iemaksājot noteiktu summu aizdevējam, ja aizdevējs to ļauj.

Pierakstiet savu maksājuma veikšanas termiņu. Kad šī diena pienāk, veiciet atmaksu vai pagariniet kredīta termiņu. Pierakstot datumus, Jūs varēsiet labāk atcerēties svarīgos termiņus.

Post Navigation