Aizdevums lielākiem dzīves plāniem – patēriņa kredīts

50 eurDomājot par vērienīgāku ieceru īstenošanu un plānojot finanses, nereti nonākam pie secinājuma, ka palīdzēt var aizdevums. Tomēr, izvērtējot dažādus aizdevuma variantus, reizēm saskaramies ar dažādiem šķēršļiem – aizdevuma noformēšana ne vienmēr ir vienkāršs process, it sevišķi, ja runa ir par ilgtermiņa aizdevumu. Tomēr satraukumam nav pamata – šobrīd pieejami arī ilgtermiņa ātrie kredīti, kas ērti noformējami ar interneta starpniecību.

Lai arī vispopulārākie ir īstermiņa ātrie aizdevumi, daudzi kredītņēmēji novērtē arī iespēju internetā noformēt aizdevumu, kas var kalpot lielāku mērķu sasniegšanai. Ilgtermiņa ātrais kredīts internetā jeb patēriņa kredīts dod iespēju saņemt  vairākus tūkstošus vērtu aizdevumu. Arī piedāvātie atmaksas termiņi ir garāki, līdz ar to tos vienkārši samērot ar saviem ikmēneša ienākumiem.

Kas vajadzīgs, lai pieteiktos?

Kredīta noformēšana ir ļoti vienkārša un neaizņems maz laika:

  • Ilgtermiņa ātrais kredīts internetā tiek izsniegts bez ķīlas, galvojuma un izziņām no darba vietas;
  • Lai to noformētu, nav jāierodas kredītiestādē, visu var izdarīt attālināti – no jebkuras vietas Latvijā;
  • Aizdevumam var pieteikties jebkurā diennakts laikā.

Tomēr jāatceras, ka ātrie kredīti ir atbildība, tādēļ pirms šī lēmuma pieņemšanas, izvērtē kredīta nepieciešamību un savas iespējas to atmaksāt.

Lai noformētu aizdevumu, vajadzīgs dators ar interneta pieslēgumu, mobilais tālrunis un konts kādā no Latvijā esošajām bankām. Atceries arī, ka jāatbilst dažām aizdevēja prasībām. Ātrais kredīts internetā tiek izsniegts Latvijas Republikas pastāvīgajiem iedzīvotājiem ar:

  • Pozitīvu kredītvēsturi;
  • Pietiekamu ienākumu līmeni.

Svarīgi arī atbilst aizdevēja noteiktajam vecuma ierobežojumam – visbiežāk ātrie aizdevumi tiek izsniegti sākot ar 20 gadu vecumu.

Nākamie soļi

Ja esi izlēmis par labu aizdevumam un atradis piemērotāko variantu, reģistrējies aizdevēja mājaslapā un norādi sev vēlamo aizdevuma summu un atmaksas termiņu. Pirms aizdevuma pieteikšanas svarīgi iepazīties ar visiem līguma nosacījumiem. Neskaidrību gadījumā vari sazināties ar aizdevēja klientu konsultantiem, kas ieteiks labākos risinājumus.

Ja pieteiksies aizdevumam kredītdevēja darba laikā, pieteikums tiks izskatīts dažās minūtēs. Lēmumu par kredīta piešķiršanu saņemsi uz savu mobilo tālruni. Ja tas būs pozitīvs, kredīts norādītajā bankas kontā tiks ieskaitīts jau pavisam drīz.

Vēl viens ilgtermiņa risinājums –kredītlimits

Kredītlimits, kas šobrīd pieejams jau pie vairākiem aizdevējiem, ir vēl kāda iespēja, ja vajadzīgs lielāka apmēra aizdevums. Kredītlimits kalpo kā virtuāla kredītkarte, kas ļauj aizņemties iepriekš noteikta ietvaros. Piesakoties kredītlimitam vari saņemt visu naudas summu uzreiz, vai kredītlimita izmantot tikai pa daļām. Turklāt vari saņemt nākamo summu pat tad, ja iepriekšējā vēl nav atmaksāta, tādā gadījumā tikai tiks pārrēķināts ikmēneša maksājums.

Patēriņa kredīts tagad ērti noformējams arī internetā. Izvēlies to, lai īstenotu lielākus dzīves plānus, taču atceries, ka jāaizņemas atbildīgi!

Post Navigation