Aizdevēja Credit24 ātrais kredīts + apskats

Kā liecina Credit24 mājaslapā publiskotā informācija, naudas kredīts no Credit24Credit24 ieguvis lielu atsaucību Latvijas iedzīvotāju vidū, un 2012.gadā Credit24 ir kļuvis par uzslavētāko kompāniju Finanšu nozarē kategorijā ‘Citi finanšu pakalpojumi’.

Credit24 piešķir kredītu izvērtējot katra klienta kredītspēju. Lai pieteiktos Credit24 naudas aizdevumam, ir jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai Latvijas pastāvīgajam iedzīvotājam ar beztermiņa atļauju, kas dod iespēju legāli uzturēties un strādāt Latvijā, un pieteicējam jābūt vecumā no 18 līdz 70 gadiem.

Lai lēmums par aizdevuma piešķiršanu būtu pozitīvs, kredīta pieteicējam noteikti ir jābūt regulāriem ienākumiem, kas ļaus atmaksāt aizdevumu un nedrīkst būt nenokārtoti kavēti maksājumi par citiem kredītiem vai citas nenokārtotas parādsaistības. Kā arī pieteikuma aizpildītājam uz pieteikuma iesniegšanas brīdi nedrīkst būt neatmaksāti Credit24 kredīti.

Credit24 klientiem atsevišķos gadījumos var piedāvāt mazāku aizdevuma summu par to, kas tiek reklamēta kā lielākā iespējamā naudas summa, nepaskaidrojot iemeslu. Tāpat Credit24 var vispār atteikt kredīta izsniegšanu, paturot sev tiesības nepaskaidrot atteikuma iemeslu.

Jāatzīmē, ka Credit24 aizdevumam var pieteikties jebkuras Latvijas bankas klienti, ar nosacījumu, ka klientam bankā ir aktīvs konts, uz kuru pozitīva lēmuma rezultātā aizdevējs pārskaita pieprasīto kredīta summu.

Credit24 kredīts ir ieteicams neparedzētu un steidzamu izdevumu segšanai. Tiek piedāvāts izvēlēties summas no 50 līdz pat 3000 eiro un kombinēt klientam izdevīgāko ikmēneša maksājumu, jo atmaksas termiņš ir līdz pat 24 mēnešiem.

Būtiski, ka Credit24 kredīts tiek izsniegts bez ķīlas un galvojuma.

Post Navigation