Pirmais kredīts bez % maksas

Pirmais kredīts bez % maksas - atdod tik, cik aizņēmies!

Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, EUR 100 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Jums būs jāatdod tie paši EUR 100.

February | 2015 | Sargi dabu – izmanto internetu
Monthly Archives: February 2015
You are browsing the site archives by month.
Ātrie kredīti ar ikmēneša maksājumu

Ātrie kredīti ar ikmēneša maksājumu tiek saukti arī par patēriņa kredītiem. Šis kredītu veids ir īpaši ērts un izdevīgs, dažādu lielāku pirkumu veikšanai un to iespējams izmantot līdzīgi kā līzingu, tikai atšķirībā no līzinga, lai noformētu ātro jeb patēriņa kredītu, jums nav nepieciešama ķīla vai galvotājs.

Ātrie kredīti brīvdienās

NaudaĀtrie kredīti ir viens no tiem aizdevumu veidiem, kuru iespējams saņemt arī brīvdienās un svētku dienās, jeb ikvienā brīdī, kad tas patiešām nepieciešams.

Ātrie kredīti līdz 2 gadiem

Ātrie kredīti ir pieejami uz dažādiem atmaksas termiņiem, kas svārstās no 1 dienas līdz pat 2 gadiem. Kredīti, kuru atmaksas termiņš ir garāks par 1 mēnesi, tiek saukti par patēriņa kredītiem. Patēriņa kredīti ir pieskaitāmi pie īstermiņa aizdevumiem, kurus izsniedz gan banku, gan nebanku aizdevēji.

Kā atrast labāko kredītu?

Ātrie kredīti arvien biežāk kļūst ļoti svarīgi mūsdienu sabiedrībā. Tas ir tāpēc, ka tie daudziem piedāvā veidu, kā ātri un ērti izkļūt no finanšu krīzes. Vienkāršākais veids, kā iegūt šos kredītus, ir doties tieši pie aizdevēja internetā. Lielākā daļa aizdevēju ir finanšu iestādes, kas piedāvā kredītu uzreiz klientam bez starpniekiem. Iemesls, lai meklētu šo konkrēto ceļu, ir izvairīšanās no jebkādiem apgrūtinājumiem kredīta iegūšanā vai papildus izmaksām. Vēl viens iemesls ir zemāka procentu likme.

Noformēšana un kredīta atmaksa

Ātro kredīta noformēšana neprasa daudz laika un, pateicoties iespējai to veikt ar sms starpniecību, aizdevumu var saņemt arī tad, ja atrodaties ceļojumā vai vietā, kurā jums nav pieejams interneta savienojums.

Ātrais kredīts ar sms

Ātrais kredīts ar sms palīdzību ir viens no ātrākajiem un ērtākajiem aizdevuma noformēšanas veidiem. Lai noformētu ātro kredītu ar sms, vienīgais kas jums ir nepieciešams ir mobilais tālrunis, no kura iespējams nosūtīt ziņojumu taču, lai izmantotu šo pakalpojumu, jums pirms tam jāreģistrē savs profils kāda aizdevēja mājas lapā.

Viegli pieejams pakalpojums

Masu medijos aktīvi tiek reklamēts ikdienā ērts un relatīvi viegli pieejams Ātrais kredītspakalpojums – Ātrais kredīts internetā. Tas ir īstermiņa naudas aizdevums, kurš tiek noformēts internetā. Latvijā šis pakalpojums ienācis 2007.gadā. Straujais pieprasījuma pieaugums ātros kredītus padarījis par vienu no populārākajiem īstermiņa aizdevumu veidiem. Pārsvarā to izmanto, lai risinātu īstermiņa finansiālas problēmas, tāpat – lai veiktu kādu pirkumu, kura iegādei nepietiek visas nepieciešamās summas.

Kādiem mērķiem tiek izmantoti ātrie kredīti?

Tas ir vispārzināms fakts, ka lielākā daļa cilvēku izmanto īstermiņa kredītus, lai risinātu savas finanšu problēmas. Ātro kredītu izmantošana kļūst izplatīta visā pasaulē. Ja Jums nepieciešama nauda, lai segtu slimnīcas rēķinus, skolas maksas un transportlīdzekļa tehniskās apkopes izmaksas, Jūs varat izmantot ātros kredītus. Visgrūtāk ir tikt galā ar negaidītiem finanšu izdevumiem. Lai iegūtu kredītu, Jums vajadzētu pieturēties pie dažām metodēm šim nolūkam.

Privilēģija, aizņemoties pirmo reizi saņemt kredītu bez procentu maksas, gadu gaitā ir saglabājusies un ir lielisks veids, kā aizņemties naudu nepārmaksājot ne centa, taču jāpiebilst, ka ne visi aizdevēji piedāvā šo ekskluzīvo iespēju, tāpēc pirms aizņemšanās noteikti būtu jānoskaidro vai aizdevēja piedāvāto akciju klāstā ir pirmais kredīts bez maksas.

Kas ir pirmais kredīts bez % maksas?

Pirmais kredīts bez procentu maksas jeb pirmais kredīts par brīvu nozīmē, to ka jūs atdosiet tieši tikpat naudas, cik esat aizņēmies un aizdevējs jums neaprēķinās komisijas maksu un atmaksas procentus, kā tas notiktu citkārt aizņemoties naudu bankā vai pie jebkura cita aizdevēja. Pirmais kredīts bez % maksas ir vienreizējs, īstermiņa kredīts, kas paredzēts, lai noturētu Jūsu finanses virs ūdens līdz brīdim, kad Jūs saņemat nākamo ikmēneša algu. Jums parasti ir iespēja aizņemties no 5€ līdz 300€. Šis piedāvājums dod Jums iespēju pirmo reizi aizņemties pilnīgi bez papildus maksas - nekādas komisijas, nekādu procentu. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, 100 eiro uz 30 dienām, pēc 30 dienām Jums būs jāatdod tie paši 100 eiro.

Kas var saņemt pirmo kredītu bez % maksas?

Lai saņemtu šo kredītu jums ir jāatbilst dažiem standarta nosacījumiem, kas lielākoties visiem aizdevējiem ir ļoti līdzīgi:

  1. Jums ir Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai valsts patstāvīgajam iedzīvotājam ar ilgtermiņa uzturēšanās atļauju.
  2. Jums jābūt vecuma robežas no 20 – 75 gadiem (daži, iepriekš to norādot, izsniedz kredītu arī tie, kas sasnieguši 18 gadu vecumu)
  3. Jums ir jāsaņem regulāri ienākumi, kas ļautu atmaksāt aizdevumu.
  4. Jums jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām, aktīvam mobilā telefona numuram un e-pasta adresei.

Kā likt tam strādāt Jūsu labā?

Ja esat gatavs pieteikties ātrajam kredītam bez procentu maksas, neskatoties uz bezmaksas kredīta summas piedāvājumu, vienīgais veids, kā Jūs varat atbrīvoties no ārkārtīgi bīstamas finansiālās situācijas, ir pārliecināties, ka Jūs varēsiet atmaksāt visu summu, ko būsiet aizņēmušies.

Ir ļoti svarīgi, ka Jūs aizņematies to, ko Jūs varat viegli atmaksāt no saviem nākamajiem ikmēneša ienākumiem un dzēst parādu, cik drīz vien iespējams. Lai to izdarītu, aizņemieties pašu mazāko summu, kas Jums ir nepieciešama. Ja Jums ir nepieciešams aizņemties 100 €, tad padomājiet, vai Jūs varat iztikt ar 100 €.

Nekad un nekādā gadījumā nemēģiniet aizņemties vairāk tikai tādēļ, ka ātro kredītu aizdevējs Jums to piedāvā un pirmais kredīts ir bez papildus maksas. Tas padarīs jau tā bīstamo situāciju daudz sliktāku. Ja Jūs esat spiesti pārcelt vai atlikt kredīta atmaksu uz nākamo mēnesi, Jūsu parāds pieaugs ļoti ātri un pirmais kredīts no bezprocentu kredītu kļūs par ātro kredītu ar procentiem.

Kur aizņemties bez maksas

Lai nebūtu jātērē laiks, pētot katra aizdevēja mājas lapu un tajā norādītas akcijas, lielisks palīgs būs sargidabu.lv ātro kredītu salīdzinātājs, kur atradīsiet visus populāros kredītu sniedzējus, to piedāvājumus un tas vai pie šī aizdevēja ir iespējams saņemt pirmo kredītu bez procentu maksas.

Pirmais kredīts bez maksas parasti tiek piedāvāts ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām.

Svarīga informācija aizņēmējiem
Ja iepriekš esat aizņēmies naudu pie kāda no ātro kredītu izsniedzējiem, tas nenozīmē, ka jūs vairs nekad nevarēsiet saņemt ātro kredītu bez % maksas, gluži pretēji, jums šāda iespēja tiek dota un vajadzības gadījumā tā noteikti ir jāizmanto, taču jāatceras, ka, lai saņemtu ātro kredītu bez maksas jums ir jāizvēlas aizdevējs, kurš piedāvā šādu akciju un pie kura ātro kredītu vēl ne reizi neesat noformējis.