Pirmais kredīts bez % maksas

Pirmais kredīts bez % maksas - atdod tik, cik aizņēmies!

Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, EUR 100 uz 30 dienām, pēc 30 dienām Jums būs jāatdod tie paši EUR 100.

April | 2014 | Sargi dabu – izmanto internetu
Monthly Archives: April 2014
You are browsing the site archives by month.
Kā notiek pieteikšanās

Kā pieteikties ātrajam īstermiņa kredītam internetā? Jūs varat aizņemties sēžot savā dzīvoklī, proti, caur Internetu. Mūsu lapā pieejama pieteikuma veidlapa, kas jāaizpilda un jāiesniedz – tas arī viss! Nevajadzētu aizmirst par atbildīgu un ļoti gudri pārdomātu aizņemšanos.

Kredīts līdz 150 eiro

Ātrais kredīts līdz 150 eiro tiek izsniegts Latvijas Republikas iedzīvotājiem. Izvēlieties kredīta summu, atmaksas termiņu un piesakieties kredītam līdz 150 eiro internetā.

Kredīts līdz 100 eiro

Ikvienam ārkārtas situācijās ir vajadzīga ātra nauda un tas nav atkarīgs no cilvēka sociālā stāvokļa vai spējas plānot savu budžetu. Jūs varat aizņemties no ģimenes locekļiem, bet tā nav pati labākā ideja. Ātrais kredīts šādās situācijās ir labākā izvēle. Ir viegli atrast uzticamu aizdevēju internetā, kas aizdos līdz 100 eiro. Pēc tam, kad Jūs būsiet aizpildījis vienkāršu pieteikumu internetā, 100 eiro vai cita kredīta summa tiks noguldīta Jūsu bankas kontā.

Ātrais kredīts

Ātrais kredīts ir līdzeklis, lai risinātu īstermiņa naudas plūsmas problēmas un saņemtu ātru naudu ērtā un drošā veidā. Dzīves laikā ir daudz reižu, kad pēkšņi kaut kas atgadās un mēs vienkārši nevaram atļauties gaidīt līdz nākamajai algai, lai iegūtu vajadzīgo naudu. Daudzi cilvēki dzīvo no algas līdz algai vai arī no pabalstiem un tiem reizēm ir nepieciešama nauda, lai segtu neparedzētas situācijas un izdevumus, piemēram, auto remontu, augstskolas rēķinus, slimnīcas rēķinus, hipotēkas maksājumu, automašīnas maksājumu u.c.

Ātrie kredīti

Ja Jums ir vajadzīga nauda, Jums nav laika staigāt pa pilsētu, meklējot aizdevējus, kas sniedz ātrus naudas risinājumus. Šeit Jums noderēs internets, jo tur ir atrodami tik daudzi aizdevēji, kas sniegs Jums tieši to, ko Jūs meklējat. Viss, kas Jums nepieciešams, ir interneta pieslēgums un pieeja datoram. Tas nozīmē, ka ātrie kredīti ir piesakāmi un saņemami no jebkuras vietas Latvijā.

Privilēģija, aizņemoties pirmo reizi saņemt kredītu bez procentu maksas, gadu gaitā ir saglabājusies un ir lielisks veids, kā aizņemties naudu nepārmaksājot ne centa, taču jāpiebilst, ka ne visi aizdevēji piedāvā šo ekskluzīvo iespēju, tāpēc pirms aizņemšanās noteikti būtu jānoskaidro vai aizdevēja piedāvāto akciju klāstā ir pirmais kredīts bez maksas.

Kas ir pirmais kredīts bez % maksas?

Pirmais kredīts bez procentu maksas jeb pirmais kredīts par brīvu nozīmē, to ka jūs atdosiet tieši tikpat naudas, cik esat aizņēmies un aizdevējs jums neaprēķinās komisijas maksu un atmaksas procentus, kā tas notiktu citkārt aizņemoties naudu bankā vai pie jebkura cita aizdevēja. Pirmais kredīts bez % maksas ir vienreizējs, īstermiņa kredīts, kas paredzēts, lai noturētu Jūsu finanses virs ūdens līdz brīdim, kad Jūs saņemat nākamo ikmēneša algu. Jums parasti ir iespēja aizņemties no 5€ līdz 300€. Šis piedāvājums dod Jums iespēju pirmo reizi aizņemties pilnīgi bez papildus maksas - nekādas komisijas, nekādu procentu. Tas nozīmē, ka aizņemoties, piemēram, 100 eiro uz 30 dienām, pēc 30 dienām Jums būs jāatdod tie paši 100 eiro.

Kas var saņemt pirmo kredītu bez % maksas?

Lai saņemtu šo kredītu jums ir jāatbilst dažiem standarta nosacījumiem, kas lielākoties visiem aizdevējiem ir ļoti līdzīgi:

  1. Jums ir Jābūt Latvijas Republikas pilsonim vai valsts patstāvīgajam iedzīvotājam ar ilgtermiņa uzturēšanās atļauju.
  2. Jums jābūt vecuma robežas no 20 – 75 gadiem (daži, iepriekš to norādot, izsniedz kredītu arī tie, kas sasnieguši 18 gadu vecumu)
  3. Jums ir jāsaņem regulāri ienākumi, kas ļautu atmaksāt aizdevumu.
  4. Jums jābūt bankas kontam kādā no Latvijas bankām, aktīvam mobilā telefona numuram un e-pasta adresei.

Kā likt tam strādāt Jūsu labā?

Ja esat gatavs pieteikties ātrajam kredītam bez procentu maksas, neskatoties uz bezmaksas kredīta summas piedāvājumu, vienīgais veids, kā Jūs varat atbrīvoties no ārkārtīgi bīstamas finansiālās situācijas, ir pārliecināties, ka Jūs varēsiet atmaksāt visu summu, ko būsiet aizņēmušies.

Ir ļoti svarīgi, ka Jūs aizņematies to, ko Jūs varat viegli atmaksāt no saviem nākamajiem ikmēneša ienākumiem un dzēst parādu, cik drīz vien iespējams. Lai to izdarītu, aizņemieties pašu mazāko summu, kas Jums ir nepieciešama. Ja Jums ir nepieciešams aizņemties 100 €, tad padomājiet, vai Jūs varat iztikt ar 100 €.

Nekad un nekādā gadījumā nemēģiniet aizņemties vairāk tikai tādēļ, ka ātro kredītu aizdevējs Jums to piedāvā un pirmais kredīts ir bez papildus maksas. Tas padarīs jau tā bīstamo situāciju daudz sliktāku. Ja Jūs esat spiesti pārcelt vai atlikt kredīta atmaksu uz nākamo mēnesi, Jūsu parāds pieaugs ļoti ātri un pirmais kredīts no bezprocentu kredītu kļūs par ātro kredītu ar procentiem.

Kur aizņemties bez maksas

Lai nebūtu jātērē laiks, pētot katra aizdevēja mājas lapu un tajā norādītas akcijas, lielisks palīgs būs sargidabu.lv ātro kredītu salīdzinātājs, kur atradīsiet visus populāros kredītu sniedzējus, to piedāvājumus un tas vai pie šī aizdevēja ir iespējams saņemt pirmo kredītu bez procentu maksas.

Pirmais kredīts bez maksas parasti tiek piedāvāts ar atmaksas termiņu līdz 30 dienām.

Svarīga informācija aizņēmējiem
Ja iepriekš esat aizņēmies naudu pie kāda no ātro kredītu izsniedzējiem, tas nenozīmē, ka jūs vairs nekad nevarēsiet saņemt ātro kredītu bez % maksas, gluži pretēji, jums šāda iespēja tiek dota un vajadzības gadījumā tā noteikti ir jāizmanto, taču jāatceras, ka, lai saņemtu ātro kredītu bez maksas jums ir jāizvēlas aizdevējs, kurš piedāvā šādu akciju un pie kura ātro kredītu vēl ne reizi neesat noformējis.